Телепрограмма на вчера, 17 февраля, понедельник

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 1 с.
8:15 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 2 с.
9:25 Х/ф "Незакінчений урок", 1 с.
10:35 Х/ф "Незакінчений урок", 2 с.
11:45 Т/с "Жінки брешуть краще".
13:20 Х/ф "Будемо чекати, повертайся".
14:50 Х/ф "Вавілон ХХ".
16:30 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
18:05 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
19:40 Х/ф "Савраска".
20:50 Х/ф "Час хризантем".
22:05 Т/с "Жінки брешуть краще".
23:40 Х/ф "Холодна війна".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Пеле: Народження легенди".
14:30 Х/ф "Велика афера".
16:25 Х/ф "Замерзла з Майамі".
18:05 Х/ф "Містер Ніхто".
20:40 Х/ф "ЗахисниГ".
22:25 Х/ф "Будинок з паранормальними явищами".
23:55 Х/ф "Все найкраще".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:05 Час української анімації.
13:05 Х/ф "Веселі канікули".
14:50 Х/ф "Гра Моллі".
17:15 Х/ф "Код "Червоний".
19:00 Х/ф "Атомна блондинка".
21:00 Х/ф "Порок на експорт".
22:45 Х/ф "Потяг до Юми".
0:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Пеле: Народження легенди".
14:30 Х/ф "Велика афера".
16:25 Х/ф "Замерзла з Майамі".
18:05 Х/ф "Містер Ніхто".
20:40 Х/ф "ЗахисниГ".
22:25 Х/ф "Будинок з паранормальними явищами".
23:55 Х/ф "Все найкраще".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
7:40 Х/ф "Трест, що луснув", 1 с.
8:50 Х/ф "Трест, що луснув", 2 с.
10:05 Х/ф "Трест, що луснув", 3 с.
11:15 Х/ф "Назар Стодоля".
12:40 Х/ф "Кільце дракона".
14:15 Х/ф "Смертельний номер".
15:55 Х/ф "Птахи".
17:55 Х/ф "Ромео і Джульєтта".
19:55 Х/ф "Самотній чоловік".
21:40 Х/ф "Повернення у Брайдсхед".
23:55 Х/ф "Агора".
2:05 Нічне промо.
BOLT
5:20 Т/с "Право на захист", 12 с.
6:10 Т/с "Нічні ластівки", 1 с.
6:55 Т/с "Нічні ластівки", 2 с.
7:45 Т/с "Ніконов і Ко", 7 с.
8:30 Т/с "Ніконов і Ко", 8 с.
9:15 Х/ф "Полювання на Вервольфа", 1-4 с.
12:30 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 9 с.
13:20 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 10 с.
14:05 Х/ф "Вир чужих бажань", 1-4 с.
17:10 Т/с "Ніконов і Ко", 9 с.
18:00 Т/с "Ніконов і Ко", 10 с.
18:45 Т/с "Смерть шпигунам!", 1 с.
19:40 Т/с "Смерть шпигунам!", 2 с.
20:30 Т/с "Потрійний захист", 1 с.
21:20 Т/с "Потрійний захист", 2 с.
22:10 Т/с "Кримінолог", 9 с.
22:50 Т/с "Кримінолог", 10 с.
23:35 Т/с "Майор та магія", 25 с.
0:25 Т/с "Майор та магія", 26 с.
1:15 Т/с "Котовський", 1 с.
1:55 Т/с "Котовський", 2 с.
2:45 Т/с "Володимирська, 15", 17 с.
3:35 Т/с "Володимирська, 15", 18 с.
4:25 Х/ф "На мосту".
Star Family
5:45 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Чужі таємниці", 7-10 с.
9:10 Х/ф "Арфа для коханої".
10:35 Х/ф "Доглядальниця".
12:15 Х/ф "Погана сусідка".
13:50 Т/с "Чужі таємниці", 9-12 с.
17:00 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 3-6 с.
20:20 Х/ф "Щасливої дороги!".
22:05 Х/ф "Арфа для коханої".
23:30 Т/с "Чужі таємниці", 9-12 с.
2:40 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 3-6 с.