Телепрограмма на 27 сентября, воскресенье

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Карпатське золото".
8:40 Х/ф "Заручниця".
10:15 Х/ф "Люби мене".
11:50 Х/ф "Приборкання непокірного".
13:40 Х/ф "Оскар".
15:05 Х/ф "Чорний козак".
16:45 Х/ф "Урок магії".
18:20 Х/ф "Політ золотої мушки".
20:05 Х/ф "Тримай біля серця".
22:00 Х/ф "Людина-оркестр".
23:30 Х/ф "Паперовий літак".
0:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
7:30 Х/ф "Борг проти Макінроя".
9:20 Х/ф "Чужа молитва".
11:05 Х/ф "Руйнування".
12:50 Х/ф "Скажене весілля 2".
14:30 Х/ф "Скажене весілля".
16:05 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
17:45 Х/ф "Аманда".
19:35 М/ф "Сімпсони в кіно".
21:05 Х/ф "Таксі 5".
22:50 Х/ф "Планета Ка-Пекс".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Невразливий".
14:55 Х/ф "Матриця часу".
16:40 Х/ф "У центрі уваги".
19:00 Х/ф "Повітряний маршал".
20:55 Х/ф "Джон Картер".
23:15 Х/ф "Час скажених псів".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
7:30 Х/ф "Борг проти Макінроя".
9:20 Х/ф "Чужа молитва".
11:05 Х/ф "Руйнування".
12:50 Х/ф "Скажене весілля 2".
14:30 Х/ф "Скажене весілля".
16:05 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
17:45 Х/ф "Аманда".
19:35 М/ф "Сімпсони в кіно".
21:05 Х/ф "Таксі 5".
22:50 Х/ф "Планета Ка-Пекс".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
8:00 Х/ф "Меланхолійний вальс".
9:05 Х/ф "Дама з папугою".
10:45 Х/ф "Пропала грамота".
12:05 Х/ф "Франц".
14:00 Х/ф "Спогади про майбутнє".
16:10 Х/ф "Центуріон".
17:50 Х/ф "Помпеї".
19:40 Х/ф "Лондонські канікули".
21:20 Х/ф "Стати Джоном Ленноном".
23:00 Х/ф "Залізний лицар 2".
0:50 Нічне промо.
BOLT
5:10 Т/с "Подвійне життя", 6 с.
6:00 Т/с "Патруль Самооборона", 13 с.
6:45 Т/с "Патруль Самооборона", 14 с.
7:30 Т/с "Патруль Самооборона", 15 с.
8:15 Т/с "Патруль Самооборона", 16 с.
9:00 Т/с "Прокурори", 5 с.
9:45 Т/с "Прокурори", 6 с.
10:30 Т/с "Прокурори", 7 с.
11:15 Т/с "Прокурори", 8 с.
12:00 Т/с "Ніконов і Ко", 9 с.
12:45 Т/с "Ніконов і Ко", 10 с.
13:45 Т/с "Ніконов і Ко", 11 с.
14:30 Т/с "Ніконов і Ко", 12 с.
15:30 Т/с "Ніконов і Ко", 13 с.
16:15 Т/с "Ніконов і Ко", 14 с.
17:15 Т/с "Ніконов і Ко", 15 с.
18:00 Т/с "Ніконов і Ко", 16 с.
19:00 Т/с "Небо у вогні", 7 с.
19:45 Т/с "Небо у вогні", 8 с.
20:35 Т/с "Небо у вогні", 9 с.
21:20 Т/с "Небо у вогні", 10 с.
22:05 Т/с "Небо у вогні", 11 с.
22:50 Т/с "Небо у вогні", 12 с.
23:35 Х/ф "Старики-полковники".
1:00 Т/с "Подвійне життя", 5 с.
1:50 Т/с "Подвійне життя", 6 с.
2:40 Т/с "Подвійне життя", 7 с.
3:30 Т/с "Подвійне життя", 8 с.
4:20 Т/с "Подвійне життя", 9 с.
Star Family
5:05 "Відкритий космос", 1 еп.
6:00 Т/с "Що робить твоя дружина?", 11-15 с.
10:05 Т/с "Що робить твоя дружина?", 16-20 с.
14:15 Х/ф "Наречена мого друга".
16:00 Х/ф "Всі мають померти".
18:05 Х/ф "Любов одна".
19:40 Т/с "Рідні люди", 21-25 с.
23:35 Т/с "Рідні люди", 26-30 с.
3:25 Х/ф "Дивне Різдво".