Телепрограмма на 11 апреля, субботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Людина-оркестр".
8:30 Х/ф "Будемо чекати, повертайся".
10:00 Х/ф "Провінційний роман", 1 с.
11:15 Х/ф "Провінційний роман", 2 с.
12:20 Х/ф "Поки не випав сніг".
13:45 Х/ф "Іній".
15:45 Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися".
17:15 Х/ф "Зрадник".
18:50 Х/ф "Повернення високого блондина".
20:15 Х/ф "Донбас".
22:20 Х/ф "Високий блондин у чорному черевику".
23:55 Х/ф "Буркотун".
1:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:05 Час української анімації.
13:05 Х/ф "Велика афера".
15:05 Х/ф "1+1. Порушуючи правила".
17:05 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
19:00 Х/ф "Вулкан пристрастей".
20:35 Прем'єра. Х/ф "Патерсон".
22:35 Х/ф "Будинок з паранормальними явищами".
0:05 Х/ф "Світлячки в саду".
1:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Знамення".
14:55 Х/ф "На межі".
16:45 Х/ф "Ласкаво просимо до капкану".
18:30 Х/ф "Ультраамериканці".
20:10 Х/ф "Білосніжка та мисливець".
22:20 Х/ф "Термінал".
0:00 Х/ф "Ефект колібрі".
1:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:05 Час української анімації.
13:05 Х/ф "Велика афера".
15:05 Х/ф "1+1. Порушуючи правила".
17:05 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
19:00 Х/ф "Вулкан пристрастей".
20:35 Прем'єра. Х/ф "Патерсон".
22:35 Х/ф "Будинок з паранормальними явищами".
0:05 Х/ф "Світлячки в саду".
1:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу".
9:15 Х/ф "Генеральна репетиція", 1 с.
10:25 Х/ф "Генеральна репетиція", 2 с.
11:35 Х/ф "Миргород та його мешканці", 1 с.
12:50 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
14:00 Х/ф "Центуріон".
15:40 Х/ф "Харві Мілк".
17:50 Х/ф "Мері Шеллі та монстр Франкенштейна".
19:50 Х/ф "Соломон Кейн".
21:35 Х/ф "Солдат Джейн".
23:40 Х/ф "Стати Джоном Ленноном".
1:20 Нічне промо.
BOLT
6:05 Х/ф "Дід".
7:40 Т/с "Клан ювелірів", 32 с.
8:30 Т/с "Клан ювелірів", 33 с.
9:20 Т/с "Клан ювелірів", 34 с.
10:05 Т/с "Клан ювелірів", 35 с.
10:55 Т/с "Клан ювелірів", 36 с.
11:40 Т/с "Клан ювелірів", 37 с.
12:30 Т/с "Патруль Самооборона", 10 с.
13:15 Т/с "Патруль Самооборона", 11 с.
14:00 Т/с "Патруль Самооборона", 12 с.
14:45 Т/с "Патруль Самооборона", 13 с.
15:30 Т/с "Патруль Самооборона", 14 с.
16:15 Т/с "Патруль Самооборона", 15 с.
17:00 Т/с "Право на захист", 1 с.
17:45 Т/с "Право на захист", 2 с.
18:35 Т/с "Право на захист", 3 с.
19:20 Т/с "Право на захист", 4 с.
20:05 Т/с "Право на захист", 5 с.
20:55 Т/с "Право на захист", 6 с.
21:40 Т/с "Право на захист", 7 с.
22:25 Т/с "Син батька народів", 1 с.
23:15 Т/с "Син батька народів", 2 с.
0:05 Т/с "Син батька народів", 3 с.
1:00 Т/с "Син батька народів", 4 с.
1:50 Т/с "Син батька народів", 5 с.
2:40 Т/с "Син батька народів", 6 с.
3:35 Х/ф "Всі мають померти".
Star Family
5:05 "Відкритий космос", 1 еп.
6:00 Т/с "Нанолюбов", 25-29 с.
10:00 Т/с "Нанолюбов", 30-34 с.
14:00 Х/ф "Мама напрокат".
15:35 Х/ф "Психопатка".
17:30 Х/ф "Кохання під наглядом".
19:05 Х/ф "Мільйонер".
20:50 Х/ф "Навчаю грі на гітарі", 1-4 с.
23:50 Т/с "Кохання за законом", 27-30 с.
2:35 Т/с "Кохання за законом", 31 і 32 с.
4:00 Х/ф "Мандрівка у закоханість".