Телепрограмма на завтра, 23 февраля, воскресенье

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
8:35 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
10:10 Т/с "Жінки брешуть краще".
12:15 Х/ф "Шкура білого ведмедя".
13:35 Х/ф "Вулкан".
15:25 Х/ф "Хрещена", 1 і 2 с.
17:00 Х/ф "Хрещена", 3 і 4 с.
18:35 Х/ф "Штольня".
20:05 Х/ф "Зрадник".
21:40 Х/ф "Стрімголов".
23:30 Х/ф "Заграва".
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:30 Час української анімації.
12:15 Х/ф "Типу круті лягаві".
14:20 Х/ф "Вчитель на заміну".
16:00 Х/ф "Відпадний препод".
18:00 Х/ф "Леді Бос".
19:40 Х/ф "Красуня і чудовисько".
21:35 Х/ф "Лев".
23:35 Х/ф "Велика афера".
1:30 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:05 Час української анімації.
13:05 Х/ф "Проповідник з кулеметом".
15:20 Х/ф "Дублікат".
17:05 Х/ф "Пограбування казино".
18:50 Х/ф "Веселі канікули".
20:35 Х/ф "Межа ризику".
22:25 Х/ф "Двійник диявола".
0:15 Х/ф "Різники".
2:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:30 Час української анімації.
12:15 Х/ф "Типу круті лягаві".
14:20 Х/ф "Вчитель на заміну".
16:00 Х/ф "Відпадний препод".
18:00 Х/ф "Леді Бос".
19:40 Х/ф "Красуня і чудовисько".
21:35 Х/ф "Лев".
23:35 Х/ф "Велика афера".
1:30 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Ярослав Мудрий", 1 с.
8:15 Х/ф "Ярослав Мудрий", 2 с.
9:40 Х/ф "Миргород та його мешканці", 1 с.
11:00 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
12:10 Х/ф "Мільйони Брюстера".
13:55 Х/ф "Серена".
15:50 Х/ф "Ромео і Джульєтта".
17:50 Х/ф "Центуріон".
19:30 Х/ф "Будинок летючих кинджалів".
21:30 Х/ф "Бібліотекар: В пошуках Списа Долі".
23:10 Х/ф "Коко Шанель та Ігор Стравінський".
1:10 Нічне промо.
BOLT
5:00 Т/с "Чужі крила", 6 с.
5:50 Т/с "Майор та магія", 5 с.
6:40 Т/с "Майор та магія", 6 с.
7:30 Т/с "Майор та магія", 7 с.
8:15 Т/с "Майор та магія", 8 с.
9:05 Т/с "Потрійний захист", 5 с.
9:55 Т/с "Потрійний захист", 6 с.
10:40 Т/с "Потрійний захист", 7 с.
11:25 Т/с "Потрійний захист", 8 с.
12:15 Т/с "Смерть шпигунам!", 1 с.
13:05 Т/с "Смерть шпигунам!", 2 с.
14:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 3 с.
14:50 Т/с "Смерть шпигунам!", 4 с.
15:40 Т/с "Смерть шпигунам!", 5 с.
16:30 Т/с "Смерть шпигунам!", 6 с.
17:20 Т/с "Смерть шпигунам!", 7 с.
18:10 Т/с "Смерть шпигунам!", 8 с.
19:00 Т/с "Кримінолог", 13 с.
19:45 Т/с "Кримінолог", 14 с.
20:30 Т/с "Кримінолог", 15 с.
21:10 Т/с "Кримінолог", 16 с.
22:00 Т/с "Ніконов і Ко", 13 с.
22:45 Т/с "Ніконов і Ко", 14 с.
23:35 Т/с "Ніконов і Ко", 15 с.
0:20 Т/с "Ніконов і Ко", 16 с.
1:15 Х/ф "Без особливих прикмет".
2:50 Х/ф "Кохання зі зброєю", 1-4 с.
Star Family
6:00 Х/ф "Фото на документи".
7:30 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 5-8 с.
10:50 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 9-12 с.
14:10 Х/ф "Щасливої дороги!".
15:55 Х/ф "Маша і море".
17:30 Х/ф "Дивне Різдво".
19:05 Х/ф "Інше обличчя".
20:40 Х/ф "Фото на документи".
22:10 Т/с "Чужі таємниці", 11-15 с.
2:05 Т/с "Чужі таємниці", 16-20 с.