Телепрограмма на 29 сентября, воскресенье

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Дрібниці життя".
8:15 Х/ф "Чудо в краю забуття".
10:00 Х/ф "Загублене місто".
11:40 Х/ф "Небезгрішний".
12:55 Т/с "Розпусниці".
14:30 Х/ф "Звинувачується весілля".
15:50 Т/с "Розпусниці".
17:25 Х/ф "Циганка Аза".
19:05 Х/ф "Гніздо горлиці".
20:50 Х/ф "Тигри" на льоду".
22:15 Х/ф "Дике кохання".
0:20 Х/ф "Принцеса на бобах".
2:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:30 Час української анімації.
12:15 Х/ф "Траса 60".
14:10 Х/ф "Майор Пейн".
15:50 Х/ф "Мiстер Нiхто".
18:25 Х/ф "Весільний розгром".
20:05 Х/ф "Дорогий Джон".
21:55 Х/ф "Капітан Фантастік".
23:55 Х/ф "Дівчина мого кращого друга".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Вартові галактики".
15:05 Х/ф "Автостопом по галактиці".
16:55 Х/ф "Самотній рейнджер".
19:25 Х/ф "Могутній Джо Янг".
21:20 Х/ф "Останній нащадок Землі".
23:10 Х/ф "Двійник диявола".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:30 Час української анімації.
12:15 Х/ф "Траса 60".
14:10 Х/ф "Майор Пейн".
15:50 Х/ф "Мiстер Нiхто".
18:25 Х/ф "Весільний розгром".
20:05 Х/ф "Дорогий Джон".
21:55 Х/ф "Капітан Фантастік".
23:55 Х/ф "Дівчина мого кращого друга".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Важко бути Богом".
9:20 Х/ф "Трест, що луснув", 1 с.
10:35 Х/ф "Трест, що луснув", 2 с.
11:50 Х/ф "Трест, що луснув", 3 с.
13:05 Х/ф "Злетіти з котушок".
14:35 Х/ф "Підміна".
17:00 Х/ф "Бартон Фінк".
19:05 Х/ф "Агора".
21:15 Х/ф "Брудні танці".
23:05 Х/ф "Байки зі склепу: Демон ночі".
0:40 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Майор та магія", 20 с.
6:00 Т/с "Клан ювелірів", 64 с.
6:45 Т/с "Клан ювелірів", 65 с.
7:30 Т/с "Клан ювелірів", 66 с.
8:30 Т/с "Клан ювелірів", 67 с.
9:15 Т/с "Клан ювелірів", 68 с.
10:00 Т/с "Клан ювелірів", 69 с.
11:00 Т/с "Ніконов і Ко", 12 с.
11:45 Т/с "Ніконов і Ко", 13 с.
12:30 Т/с "Ніконов і Ко", 14 с.
13:15 Т/с "Ніконов і Ко", 15 с.
14:00 Т/с "Ніконов і Ко", 16 с.
15:00 Т/с "Патруль Самооборона", 7 с.
15:45 Т/с "Патруль Самооборона", 8 с.
16:30 Т/с "Патруль Самооборона", 9 с.
17:15 Т/с "Патруль Самооборона", 10 с.
18:00 Т/с "Патруль Самооборона", 11 с.
18:45 Т/с "Патруль Самооборона", 12 с.
19:45 Т/с "Викрадення богині", 5 с.
20:30 Т/с "Викрадення богині", 6 с.
21:15 Т/с "Викрадення богині", 7 с.
22:00 Т/с "Викрадення богині", 8 с.
23:00 Х/ф "Реквієм для свідка", 1-4 с.
2:15 Т/с "Майор та магія", 20 с.
3:00 Т/с "Майор та магія", 21 с.
3:45 Т/с "Майор та магія", 22 с.
4:30 Т/с "Майор та магія", 23 с.
Star Cinema
6:10 "Історія України".
7:20 Х/ф "Зникнення".
8:55 Х/ф "Сплячий і красуня".
10:30 Х/ф "Любов на два полюси".
12:00 Т/с "Широка ріка", 13-16 с.
15:25 Т/с "Широка ріка", 17-20 с.
18:50 Т/с "Широка ріка", 21-24 с.
22:15 Х/ф "Довгоочікуване кохання".
23:50 Х/ф "Зникнення".
1:25 Х/ф "Сплячий і красуня".
3:00 Х/ф "Любов на два полюси".
4:30 Х/ф "Переможець".
Star Family
6:00 Х/ф "Ванька".
7:30 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 1-4 с.
10:50 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 5-8 с.
14:10 Х/ф "Агентство "Мрія".
15:35 Х/ф "Добрий день Вам!".
17:20 Х/ф "Кохання під наглядом".
18:55 Х/ф "Лекції для домогосподарок".
20:45 Х/ф "Ванька".
22:20 Т/с "Рідні люди", 98-102 с.
2:10 Т/с "Рідні люди", 103-107 с.