Телепрограмма на завтра, 16 декабря, понедельник

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:11 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:55 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:06 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:34 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:50 М/с "Вся правда о медведях".
9:00 М/с "Вся правда о медведях".
9:20 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
9:45 М/с "Новые Луни Тьюнз".
9:50 М/с "Новые Луни Тьюнз".
9:55 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:10 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:16 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:23 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:30 М/с "Семейка бегемотов".
10:40 М/с "Ручей Крэйга".
10:50 М/с "Ручей Крэйга".
11:10 М/с "Виктор и Валентино".
11:20 М/с "Виктор и Валентино".
11:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:30 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:39 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:55 М/с "Юникитти".
13:05 М/с "Юникитти".
13:20 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
13:31 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
13:50 М/с "Вся правда о медведях".
14:00 М/с "Вся правда о медведях".
14:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:31 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:01 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:50 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
16:01 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
16:15 М/с "Ручей Крэйга".
16:25 М/с "Ручей Крэйга".
16:45 М/с "Виктор и Валентино".
16:55 М/с "Виктор и Валентино".
1+1
5:00 "ТСН. Тиждень".
6:30 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
7:00 ТСН.
7:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
8:00 ТСН.
8:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:00 ТСН.
9:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:25 "Життя відомих людей", 27 і 28 еп.
11:20 "Міняю жінку", 11 сезон, 7 еп., 1 ч.
12:00 ТСН.
12:20 "Міняю жінку", 11 сезон, 7 еп., 2 ч.
13:15 "Світ навиворіт. В'єтнам", 11 і 12 еп.
15:15 Т/с "Величне століття. Роксолана".
16:45 ТСН.
Новый канал
5:25 Абзац!
6:10 Kids' Time. М/с "Шоу Тома і Джеррі".
7:40 Т/с "Учень Мерліна".
11:30 Х/ф "Каблучка дракона".
13:10 Х/ф "Перший месник: Протистояння".
16:10 Х/ф "Примарний патруль".
2+2
5:30 Телемагазин.
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 Мультфільми.
6:30 "Top Shop".
7:40 "ТіВі Абетка".
7:50 М/с "Гарфілд шоу".
8:40 "Дай лапу".
8:55 "Орел і Решка. Шопінг".
9:50 М/ф "Земля до початку часів 10: Міграція Довгошиїв".
11:30 Т/с "Мисливці за реліквіями", 1 сезон, 20-22 с.
14:10 Т/с "Мисливці за реліквіями", 2 сезон, 1 с.
15:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
16:00 "Орел і Решка. Перезавантаження".
ТЕТ
5:50 Корисні підказки.
Интер
5:10 "Top Shop".
UA: ПЕРШИЙ
5:35 Новини.
6:00 М/с "Дуда і Дада".
6:30 Новини.
6:35 Доброго ранку, Країно!
7:00 Новини.
7:05 Доброго ранку, Країно!
8:00 Новини.
8:05 Доброго ранку, Країно!
9:00 Новини.
9:05 Доброго ранку, Країно!
9:25 Новини.
9:30 Т/с "Росселла", 14 і 15 с.
11:40 Д/с "Тайська кухня".
12:05 Телепродаж (на комерційних умовах).
12:30 Д/с "Кухня По".
13:00 Новини (із сурдоперекладом).
13:10 Бюджетники.
13:45 Пліч-о-пліч.
14:05 Погода.
14:15 Телепродаж (на комерційних умовах).
14:30 Д/с "Акулячий маг".
15:00 Новини (із сурдоперекладом).
15:15 Д/с "Секрети замків Великої Британії".
16:55 Пліч-о-пліч.
К2
5:00 Мультфільми.
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Неймовірні зіркові долі.
9:10 Інстагламур.
9:40 Один за 100 годин.
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
13:00 Шеф-кухар.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:30 Ідеї ремонту.
15:50 Майстри ремонту.
16:40 Зіркові долі.
Прямой
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
Fox Life
5:00 Т/с "Для людей", 1 сезон, 1 с. "Пилот".
5:45 Т/с "Жизнь в деталях", 3 сезон, 19 с. "Судьба дома, введение, уход на пенсию".
6:10 Т/с "Жизнь в деталях", 3 сезон, 20 с. "Нижнее белье, поварская книга, азартная игра, суррогат".
6:30 Т/с "Жизнь в деталях", 3 сезон, 21 с. "Видео, пирсинг, модель, похмелье".
6:50 Т/с "Резидент", 1 сезон, 10 с. "Преследуемый".
7:35 Т/с "Кандис Ренуар", 7 сезон, 5 с. "Благоразумие - лучшая черта храбрости".
8:30 Т/с "Кандис Ренуар", 7 сезон, 6 с. "Леопард не меняет пятна".
9:25 Т/с "Касл", 3 сезон, 1 с. "Смертельный роман".
10:10 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 23 с. "Спартак".
10:50 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 1 с. "Пусть горит".
11:35 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 9 эп.
12:20 "Путешествие в мир специй", 1 эп. "Мексика. Чили".
13:10 Т/с "Резидент", 1 сезон, 11 с. "И медсестры могут опьянеть".
13:55 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 12 с. "Возлюбленная в коме".
14:40 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 12 с. "Агент Системы".
15:20 Т/с "Благослови этот бардак", 2 сезон, 3 с. "Омаха".
15:40 Т/с "Одинокие родители", 2 сезон, 9 с.
16:10 Т/с "Касл", 3 сезон, 2 с. "Он мёртв, она мертва".
16:50 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 2 с. "Вкус Панамы".
Nickеlodeon
5:15 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 10 с. "Полный провал".
5:35 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 11 с. "Вечные друзья".
МАЛЯТКО ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Луї малює світ".
6:15 М/с "Веселі звірята".
6:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
6:40 М/с "Мурашки".
7:00 М/с "Зоопаркова, 64".
7:20 М/с "Якарі".
7:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
8:00 М/с "Луї малює світ".
8:15 М/с "Веселі звірята".
8:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
8:40 М/с "Мурашки".
9:00 М/с "Зоопаркова, 64".
9:20 М/с "Якарі".
9:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
10:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
10:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
11:00 М/с "Седрік".
11:15 М/с "Кубі друзі".
11:30 М/с "Суперкнига".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:15 М/с "Веселі звірята".
12:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
12:40 М/с "Мурашки".
13:00 М/с "Зоопаркова, 64".
13:20 М/с "Якарі".
13:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
14:00 Телепродаж.
15:00 М/с "Седрік".
15:15 М/с "Кубі друзі".
15:30 М/с "Суперкнига".
16:00 М/с "Луї малює світ".
16:15 М/с "Веселі звірята".
16:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
16:40 М/с "Мурашки".
ATR
7:00 "Zaman". Новини (кримськотат.). Live.
7:15 Bugun (Сьогодні). Live.
8:00 "Zaman". Новини (укр.). Live.
8:15 Bugun (Сьогодні). Live.
9:00 "Zaman". Новини (кримськотат.). Live.
9:15 Bugun (Сьогодні). Live.
10:00 "Zaman". Новини (кримськотат.). Live.
10:15 Bugun (Сьогодні).
11:00 "Zaman". Новини (укр.). Live.
11:15 Bugun (Сьогодні).
12:00 "Zaman". Новини (кримськотат.). Live.
12:15 Bugun (Сьогодні).
14:00 "Zaman". Новини (укр.). Live.
14:20 Bugun (Сьогодні). Live.
15:00 "Zaman". Новини (кримськотат.). Live.
15:20 Bugun (Сьогодні). Live.
16:00 "Zaman". Новини (укр.). Live.
16:20 Bugun (Сьогодні). Live.
Star Cinema
6:50 "Історія України".
8:25 Х/ф "Навчаю грі на гітарі", 1-4 с.
11:20 Х/ф "Від тюрми і від суми".
12:55 Х/ф "Фото моєї дівчини".
14:25 Х/ф "Навчаю грі на гітарі", 1-4 с.
Star Family
5:15 "Титанік", 2 еп.