Телепрограмма на 30 июня, вторник

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Вавілон ХХ".
8:45 Х/ф "Високий блондин у чорному черевику".
10:25 Х/ф "Повернення високого блондина".
11:55 Х/ф "Інша жінка", 1 і 2 с.
13:30 Х/ф "Інша жінка", 3 і 4 с.
15:05 Х/ф "Тримай біля серця".
17:00 Х/ф "Дике кохання".
19:10 Х/ф "Ефір".
21:15 Х/ф "Коли стають дорослими".
22:30 Х/ф "На мить озирнутися", 1 с.
23:40 Х/ф "На мить озирнутися", 2 с.
0:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
10:00 Час української анімації.
11:30 Х/ф "Колишніх агентів не буває".
13:10 Х/ф "Дракон Піта".
14:55 Х/ф "Додому".
16:35 М/ф "Сімпсони в кіно".
18:05 Х/ф "Крістофер Робін".
19:55 Х/ф "Це кляте серце".
21:45 Х/ф "З любов'ю, Розі".
23:30 Х/ф "Зелена книга".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Я - четвертий".
15:00 Х/ф "У центрі уваги".
17:20 Х/ф "Чорний метелик".
19:00 Х/ф "Всевидюче око".
20:45 Х/ф "Джон Картер".
23:00 Х/ф "Експеримент".
0:40 Х/ф "Хтивий дідусь".
2:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
10:00 Час української анімації.
11:30 Х/ф "Колишніх агентів не буває".
13:10 Х/ф "Дракон Піта".
14:55 Х/ф "Додому".
16:35 М/ф "Сімпсони в кіно".
18:05 Х/ф "Крістофер Робін".
19:55 Х/ф "Це кляте серце".
21:45 Х/ф "З любов'ю, Розі".
23:30 Х/ф "Зелена книга".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Мільйон у шлюбному кошику".
8:40 Х/ф "Миргород та його мешканці", 1 с.
10:05 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
11:20 Х/ф "Назар Стодоля".
12:45 Х/ф "Ті, що сплять".
15:15 Х/ф "Глибоке синє море".
17:00 Х/ф "Помпеї".
18:50 Х/ф "Знайомтеся - Джо Блек".
21:50 Х/ф "Джейн Ейр".
23:55 Х/ф "Слова".
1:40 Нічне промо.
BOLT
5:50 Т/с "Син батька народів", 10 с.
6:45 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 3 с.
7:40 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 4 с.
8:25 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 5 с.
9:20 Т/с "Котовський", 1 с.
10:05 Т/с "Котовський", 2 с.
10:50 Т/с "Код Костянтина", 19 с.
11:40 Т/с "Код Костянтина", 20 с.
12:25 Т/с "Фантом", 1 с.
13:15 Т/с "Фантом", 2 с.
14:05 Т/с "Володимирська, 15", 25 с.
14:50 Т/с "Володимирська, 15", 26 с.
15:40 Т/с "Майор та магія", 1 с.
16:30 Т/с "Майор та магія", 2 с.
17:15 Т/с "Код Костянтина", 21 с.
18:05 Т/с "Код Костянтина", 22 с.
18:50 Т/с "Фантом", 3 с.
19:40 Т/с "Фантом", 4 с.
20:30 Т/с "Котовський", 3 с.
21:15 Т/с "Котовський", 4 с.
22:00 Т/с "Володимирська, 15", 27 с.
22:45 Т/с "Володимирська, 15", 28 с.
23:35 Т/с "Майор та магія", 3 с.
0:20 Т/с "Майор та магія", 4 с.
1:05 Т/с "Подвійне життя", 3 с.
1:55 Т/с "Подвійне життя", 4 с.
2:45 Х/ф "Мертвий, живий, небезпечний", 2 і 3 с.
4:25 Т/с "Смерть шпигунам!", 3 с.
Star Family
5:05 "Титанік", 1 еп.
6:00 Т/с "Сестри по крові", 104 і 105 с.
7:45 Т/с "Жаркий лід", 1 і 2 с.
9:20 Х/ф "Інше обличчя".
11:00 Х/ф "Посміхнись, коли плачуть зірки".
12:35 Х/ф "Арфа для коханої".
14:10 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 1-4 с.
17:15 Прем'єра. Т/с "Анна-детективъ", 31-34 с.
20:30 Х/ф "Мрії з пластиліну".
22:05 Х/ф "Інше обличчя".
23:40 Т/с "Жаркий лід", 1-4 с.
2:45 Т/с "Анна-детективъ", 31-34 с.