Телепрограмма на 26 февраля, среду

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Гніздо горлиці".
8:45 Х/ф "Всього один поворот".
10:05 Х/ф "Поки не випав сніг".
11:30 Х/ф "Крути 1918".
13:25 Х/ф "Провінційний роман", 1 с.
14:40 Х/ф "Провінційний роман", 2 с.
15:45 Д/ф "Dustards".
16:50 Х/ф "Чай з бергамотом".
18:15 Х/ф "Загублене місто".
19:55 Х/ф "Донбас".
22:00 Х/ф "Аве Марія".
23:45 Х/ф "Людина-оркестр".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:25 Х/ф "Ціна пристрасті".
14:10 Х/ф "Агент 117: Місія в Ріо".
15:55 Х/ф "Шахраї".
17:40 Х/ф "Сексоголік".
19:15 Х/ф "Аладдін".
21:25 Х/ф "Сила волі".
23:40 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
1:30 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
11:20 Час української анімації.
13:30 Х/ф "Нокаут".
15:10 Х/ф "Месники: Завершення".
18:15 Х/ф "Три дні на вбивство".
20:20 Х/ф "Ласкаво просимо до капкану".
22:10 Х/ф "Скло".
0:20 Х/ф "Червоний Дракон".
2:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:25 Х/ф "Ціна пристрасті".
14:10 Х/ф "Агент 117: Місія в Ріо".
15:55 Х/ф "Шахраї".
17:40 Х/ф "Сексоголік".
19:15 Х/ф "Аладдін".
21:25 Х/ф "Сила волі".
23:40 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
1:30 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Дама з папугою".
8:40 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 2 с.
10:05 Х/ф "Генеральна репетиція", 1 с.
11:15 Х/ф "Генеральна репетиція", 2 с.
12:25 Х/ф "Мольєр".
14:25 Х/ф "Ангел".
16:40 Х/ф "Щелепи".
18:45 Х/ф "Конан-варвар".
20:40 Х/ф "Вбити короля".
22:25 Х/ф "Білий шквал".
0:35 Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса".
2:15 Нічне промо.
BOLT
6:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 5 с.
6:50 Т/с "Смерть шпигунам!", 6 с.
7:40 Т/с "Північний вітер", 5 с.
8:25 Т/с "Північний вітер", 6 с.
9:10 Т/с "Код Костянтина", 3 с.
10:00 Т/с "Код Костянтина", 4 с.
10:45 Т/с "Небо у вогні", 3 с.
11:35 Т/с "Небо у вогні", 4 с.
12:20 Т/с "Нюхач 2", 3 с.
13:15 Т/с "Нюхач 2", 4 с.
14:10 Т/с "Право на захист", 5 с.
14:55 Т/с "Право на захист", 6 с.
15:40 Т/с "Потрійний захист", 11 с.
16:30 Т/с "Потрійний захист", 12 с.
17:20 Т/с "Небо у вогні", 5 с.
18:05 Т/с "Небо у вогні", 6 с.
18:55 Т/с "Код Костянтина", 5 с.
19:40 Т/с "Код Костянтина", 6 с.
20:30 Т/с "Потрійний захист", 13 с.
21:15 Т/с "Потрійний захист", 14 с.
22:00 Т/с "Нюхач 2", 5 с.
22:55 Т/с "Нюхач 2", 6 с.
23:50 Т/с "Північний вітер", 3 с.
0:35 Т/с "Північний вітер", 4 с.
1:20 Т/с "Право на захист", 3 с.
2:05 Т/с "Право на захист", 4 с.
2:55 Т/с "Володимирська, 15", 29 с.
3:40 Т/с "Володимирська, 15", 30 с.
4:30 Х/ф "Право на помилування", 1 і 2 с.
Star Family
6:00 Т/с "Чужі таємниці", 21-24 с.
9:10 Х/ф "Моя мама - Снігуронька".
10:40 Х/ф "Попелюшка.ru".
12:25 Х/ф "Інше обличчя".
14:00 Т/с "Чужі таємниці", 23-26 с.
17:10 Т/с "Блудні діти", 5-8 с.
20:10 Х/ф "Сюрприз".
21:50 Х/ф "Моя мама - Снігуронька".
23:20 Т/с "Чужі таємниці", 23-26 с.
2:30 Т/с "Блудні діти", 5-8 с.