Телепрограма на сьогодні, 18 жовтня, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
9:25 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
9:55 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:00 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:05 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:15 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:25 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:35 М/с "Семейка бегемотов".
10:45 М/с "Ручей Крэйга".
10:55 М/с "Ручей Крэйга".
11:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:49 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:19 М/с "Юные Титаны, вперед!".
1+1
9:25 "Життя відомих людей", 34 еп.
10:20 "Життя відомих людей".
11:20 "Одруження наосліп".
12:00 ТСН.
12:20 "Одруження наосліп".
СТБ
8:35 Т/с "Коли ми вдома. Нова історія".
11:40 "МастерШеф. Професіонали".
ICTV
9:15 Надзвичайні новини.
10:10 Антизомбі. Дайджест.
11:10 Скетч-шоу "На трьох".
Новий канал
8:10 Х/ф "Мишаче полювання".
10:05 Т/с "Будиночок на щастя", 9-16 с.
2+2
8:00 Т/с "Моссад", 2 сезон, 7 і 8 с.
9:40 Новини "Спецкор".
10:20 "ДжеДАІ".
11:00 "Загублений світ".
К1
8:30 "Орел і Решка. Шопінг".
11:15 Т/с "Мисливці за реліквіями", 3 сезон, 11 і 12 с.
ТЕТ
9:10 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
9:35 Х/ф "Елвін і бурундуки 3".
11:15 Т/с "Рання пташка", 2 сезон, 30 с.
12:00 Т/с "Зірконавти", 15 с.
НТН
9:00 Х/ф "Корпус генерала Шубнікова".
10:45 Т/с "Той, що читає думки", 2 сезон, 8 і 9 с.
Інтер
9:20 "Ранок з "Інтером".
10:00 "Корисна програма".
11:10 Т/с "Надія на порятунок", 2 сезон, 10 с.
12:00 Новини.
12:25 Т/с "Надія на порятунок", 2 сезон, 11 с.
UA: ПЕРШИЙ
9:25 Новини.
9:30 Т/с "Еліза", 3 сезон, 6 і 7 с.
11:35 Телепродаж (на комерційних умовах).
11:55 ЕнеЇда.
К2
8:50 Дім на заздрість усім.
9:40 Дачна відповідь.
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
Піксель
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
10:10 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:20 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
Прямий
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:15 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
Індиго TV
8:15 Телемагазин.
11:40 "Міста". Тревел-шоу.
Fox Life
8:55 Т/с "Белый воротничок", 3 сезон, 3 с. "Крайний срок".
9:40 Т/с "Белый воротничок", 2 сезон, 7 с. "Дилемма заключённого".
10:25 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 9 с. "Звук тишины".
11:05 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 10 с. "Всё, что мне нужно - это ты".
11:50 Т/с "Резидент", 2 сезон, 11 с. "Ошибка оператора".
Nickеlodeon
9:05 Т/с "Под одной крышей", 1 сезон, 10 с. "Распространение пятен".
9:30 Т/с "Игроделы", 2 сезон, 12 с. "Эйр МиЖ".
9:50 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 22 с. "Битва за накидку".
10:15 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 23 с. "Кухня зовёт".
10:40 М/с "Волшебные покровители", 131 с. "Сила природы / Видиоты".
11:00 М/с "Волшебные покровители", 132 с. "Злые крёстные".
11:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 98 с. "Что же случилось с Губкой Бобом?".
11:45 М/с "Эволюция Черепашек-ниндзя", 1 сезон, 19 с. "Ужин подан / Как покорять людей и заводить врагов".
12:10 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 1 с. "Фальшивое свидание".
МАЛЯТКО ТV
9:20 М/с "Якарі".
9:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
10:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
10:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
11:00 М/с "Седрік".
11:15 М/с "Кубі друзі".
11:30 М/с "Суперкнига".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:15 М/с "Веселі звірята".
12:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
ATR
9:15 Bugun (Сьогодні). Live.
10:00 "Zaman". Новини (кримськотат.). Live.
10:15 Bugun (Сьогодні). Live.
11:00 "Zaman". Новини (кримськотат.). Live.
11:15 Bugun (Сьогодні).
12:00 "Zaman". Новини (укр.). Live.
12:15 Bugun (Сьогодні).
Star Cinema
8:05 Т/с "Північний вітер", 1-4 с.
11:10 Х/ф "Білий паровоз".
Star Family
9:00 Х/ф "Торкнутися неба".
10:35 Х/ф "Чужі душі".
12:05 Х/ф "Маша і море".