Телепрограма на сьогодні, 24 лютого, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Приборкання непокірного".
8:50 Х/ф "Аве Марія".
10:35 Х/ф "Поки є час".
11:55 Х/ф "Кохання. Смертельна гра...".
13:25 Х/ф "На мить озирнутися", 1 с.
14:35 Х/ф "На мить озирнутися", 2 с.
15:45 Х/ф "Чудо в краю забуття".
17:30 Х/ф "Циганка Аза".
19:10 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
20:50 Х/ф "Хто кому хто".
22:25 Х/ф "Золотий ланцюг".
23:55 Х/ф "Кому вгору, кому вниз".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:45 Х/ф "Леді Бос".
14:25 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
16:15 Х/ф "Один день".
18:05 Х/ф "Сімейне пограбування".
19:40 Х/ф "Джонні Д.".
22:00 Х/ф "Наречений на двох".
23:40 Х/ф "Вишибайло".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:15 Х/ф "Коломбіана".
15:10 Х/ф "Загублене місто Z".
17:35 Х/ф "Найбільш п'яний округ у світі".
19:35 Х/ф "Месники: Завершення".
22:40 Х/ф "Падіння Лондона".
0:20 Х/ф "Хтивий дідусь".
2:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:45 Х/ф "Леді Бос".
14:25 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
16:15 Х/ф "Один день".
18:05 Х/ф "Сімейне пограбування".
19:40 Х/ф "Джонні Д.".
22:00 Х/ф "Наречений на двох".
23:40 Х/ф "Вишибайло".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу".
9:15 Х/ф "Два гусари", 1 с.
10:25 Х/ф "Важко бути Богом".
12:40 Х/ф "Вогонь та лід".
14:10 Х/ф "Людина, яка пізнала нескінченність".
16:00 Х/ф "Анжеліка, маркіза янголів".
17:55 Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса".
19:40 Х/ф "К-19".
22:00 Х/ф "Столітній старий, який виліз у вікно і зник".
23:55 Х/ф "Харві Мілк".
2:05 Нічне промо.
BOLT
5:35 Т/с "Смерть шпигунам!", 1 с.
6:25 Т/с "Смерть шпигунам!", 2 с.
7:15 Т/с "Північний вітер", 1 с.
8:00 Т/с "Північний вітер", 2 с.
8:45 Х/ф "Мертвий, живий, небезпечний", 1-4 с.
12:15 Х/ф "Чужі душі".
13:40 Т/с "Право на захист", 1 с.
14:25 Т/с "Право на захист", 2 с.
15:15 Х/ф "Джокер".
17:20 Т/с "Небо у вогні", 1 с.
18:10 Т/с "Небо у вогні", 2 с.
19:00 Т/с "Код Костянтина", 1 с.
19:45 Т/с "Код Костянтина", 2 с.
20:30 Т/с "Потрійний захист", 9 с.
21:15 Т/с "Потрійний захист", 10 с.
22:00 Т/с "Нюхач 2", 1 с.
23:00 Т/с "Нюхач 2", 2 с.
23:50 Х/ф "Паршиві вівці", 1-4 с.
3:15 Т/с "Володимирська, 15", 26 с.
4:00 Т/с "Володимирська, 15", 27 с.
4:45 Х/ф "Вихід".
Star Family
6:00 Т/с "Чужі таємниці", 17-20 с.
9:10 Х/ф "Фото на документи".
10:40 Х/ф "Маша і море".
12:10 Х/ф "Арфа для коханої".
13:35 Т/с "Чужі таємниці", 19-22 с.
16:45 Т/с "Блудні діти", 1-4 с.
19:50 Х/ф "Попелюшка.ru".
21:35 Х/ф "Фото на документи".
23:05 Т/с "Чужі таємниці", 19-22 с.
2:15 Т/с "Блудні діти", 1-4 с.