Телепрограма на 2 жовтня, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Бен 10".
6:10 М/с "Бен 10".
6:20 М/с "Бен 10".
6:35 М/с "Бен 10".
6:45 М/с "Бен 10".
7:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
7:05 М/с "Юные Титаны, вперед!".
7:15 М/с "Юные Титаны, вперед!".
7:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
7:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:00 М/с "Новые Луни Тюнз".
8:05 М/с "Новые Луни Тюнз".
8:10 М/с "Новые Луни Тюнз".
8:15 М/с "Новые Луни Тюнз".
8:20 М/с "Новые Луни Тюнз".
8:25 М/с "Новые Луни Тюнз".
8:35 М/с "Новые Луни Тюнз".
8:40 М/с "Новые Луни Тюнз".
8:45 М/с "Новые Луни Тюнз".
8:50 М/с "Новые Луни Тюнз".
9:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
10:00 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:10 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:20 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:35 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:45 М/с "DC Девушки-супергерои".
11:00 М/с "Яблоко и Лук".
11:10 М/с "Яблоко и Лук".
11:30 М/с "Яблоко и Лук".
11:40 М/с "Яблоко и Лук".
12:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:05 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:15 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
13:00 М/с "Вся правда о медведях".
13:10 М/с "Вся правда о медведях".
13:20 М/с "Вся правда о медведях".
13:35 М/с "Вся правда о медведях".
13:45 М/с "Вся правда о медведях".
14:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:00 М/с "Юникитти".
15:10 М/с "Юникитти".
15:20 М/с "Юникитти".
15:35 М/с "Юникитти".
15:45 М/с "Юникитти".
16:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
17:00 М/с "Яблоко и Лук".
17:10 М/с "Яблоко и Лук".
17:30 М/с "Яблоко и Лук".
17:40 М/с "Яблоко и Лук".
18:00 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:10 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:20 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:35 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:45 М/с "DC Девушки-супергерои".
19:00 М/с "Пауэр Плейерс".
19:10 М/с "Пауэр Плейерс".
19:30 М/с "Пауэр Плейерс".
19:40 М/с "Пауэр Плейерс".
20:00 М/с "Бен 10".
20:10 М/с "Бен 10".
20:20 М/с "Бен 10".
20:35 М/с "Бен 10".
20:45 М/с "Бен 10".
21:00 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:10 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:35 М/с "Бакуган: Боевая планета".
22:00 М/с "Вселенная Стивена".
22:10 М/с "Вселенная Стивена".
22:20 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
22:45 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:25 М/с "Проказник Энджело".
23:35 М/с "Проказник Энджело".
23:50 М/с "Проказник Энджело".
0:00 М/с "Проказник Энджело".
0:10 М/с "Проказник Энджело".
0:20 М/с "Проказник Энджело".
0:35 М/с "Проказник Энджело".
0:45 М/с "Проказник Энджело".
0:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
3:35 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:25 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
ТЕТ
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок.
8:15 Т/с "Одного разу під Полтавою".
9:15 Країна У 2.0.
9:45 Т/с "Одного разу під Полтавою".
10:45 Країна У 2.0.
11:15 Сімейка У.
12:15 4 весілля.
14:15 Панянка-селянка.
16:15 СуперЖінка.
17:15 4 весілля.
18:15 Прем'єра. Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
18:45 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
19:15 Прем'єра. Країна У 2.0.
19:45 Країна У 2.0.
20:15 Т/с "Одного разу під Полтавою".
21:15 Х/ф "Я, Франкенштейн".
23:00 Сімейка У.
0:00 Країна У.
1:00 Панянка-селянка.
2:15 Теорія зради.
3:45 Т/с "Віталька".
К2
5:10 Мультфільми.
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Ідеї ремонту.
8:40 Майстри ремонту.
9:40 Дім на заздрість усім.
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
13:00 Люблю готувати.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:50 Правила життя.
16:50 Інстагламур.
17:20 Зіркові долі.
18:20 Квартирне питання.
19:10 Ідеї ремонту.
19:40 Удачний проект.
20:30 Дачна відповідь.
22:20 Готуємо разом.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Зіркові долі.
4:10 М/с "Смішарики".
Прямий
7:00 "Репортер". Новини.
7:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Богданом Машаем та Миколою Матросовим.
7:45 "Медексперт" з Катериною Трушик.
8:00 "Репортер". Новини.
8:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Богданом Машаем та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
13:00 "Репортер". Новини.
13:10 "Гаряча тема".
14:00 "Репортер". Новини.
14:15 Ток-шоу "По факту" з Андріем Сайчуком, Лейлою Мамедовою і Вікторією Попович.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Час пік" з Оленою Курбановою.
17:00 "Репортер". Новини.
17:10 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "WatchDogs". Антикорупційні журналістські розслідування.
18:30 "Владахохотала".
19:00 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
22:00 "Міністерство правди".
23:20 Повтори.
4:00 Повтори.
Індиго TV
6:00 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:50 "Свекруха чи невістка".
13:50 "Місія: краса".
14:50 Т/с "Закон і порядок: Спеціальний корпус".
19:20 Т/с "Агенти справедливості".
22:30 Т/с "П'ята варта".
3:00 "Життя в іншому вимірі".
4:30 "Єврочекін".
Fox Life
5:15 Т/с "Касл", 2 сезон, 19 с. "Обернутый смертью".
6:00 Т/с "Благослови этот бардак", 2 сезон, 16 с. "Решимость".
6:20 Т/с "Благослови этот бардак", 2 сезон, 17 с. "Выпускной".
6:45 Т/с "Благослови этот бардак", 2 сезон, 18 с. "Стол".
7:10 "Готовим быстро и легко с Джейми Оливером", 1 сезон, 3 эп.
7:35 "Готовим быстро и легко с Джейми Оливером", 1 сезон, 4 эп.
8:00 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 16 с. "Буйвол ненавидит красный цвет".
8:50 Т/с "Кандис Ренуар", 8 сезон, 8 с. "Каждому свое - часть 2".
9:50 Т/с "Резидент", 2 сезон, 23 с.
10:40 Т/с "Резидент", 3 сезон, 1 с. "Из пепла".
11:30 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 15 с. "Стремглав к несчастью".
12:15 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 16 с. "Буйвол ненавидит красный цвет".
13:00 Т/с "Касл", 2 сезон, 19 с. "Обернутый смертью".
13:45 Т/с "Касл", 2 сезон, 20 с. "Последнее шоу".
14:35 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 17 с. "Я надеваю это лицо".
15:20 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 22 с. "Мама пыталась".
16:10 Т/с "Резидент", 3 сезон, 2 с. "Плоть от плоти моей".
17:00 Т/с "Резидент", 3 сезон, 3 с. "Святые и грешники".
17:45 Т/с "Касл", 2 сезон, 21 с. "Ден и воры".
18:35 Т/с "Касл", 2 сезон, 22 с. "Пища, за которую убивают".
19:20 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 24 с. "Семейное дело".
20:10 Т/с "Анатомия страсти", 13 сезон, 1 с. "Отмена".
21:00 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 17 с. "Прости, если что не так".
21:45 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 18 с. "Прощающий, неумолимый, безоговорочный".
22:30 Т/с "Резидент", 3 сезон, 2 с. "Плоть от плоти моей".
23:20 Т/с "Резидент", 3 сезон, 3 с. "Святые и грешники".
0:10 Т/с "Пожарная часть №19", 3 сезон, 16 с. "Громче, чем взрыв бомбы".
1:00 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 17 с. "Прости, если что не так".
1:40 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 23 с. "Наконец-то".
2:20 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 24 с. "Семейное дело".
3:00 Т/с "Номер 309", 117 с.
3:45 Т/с "Номер 309", 118 с.
4:35 Т/с "Анатомия страсти", 13 сезон, 1 с. "Отмена".
МАЛЯТКО ТV
6:00 М/с "ТроТро".
6:10 М/с "Веселі звірята".
6:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
6:30 М/с "Кубі-друзі".
6:45 Фестиваль дитячої пісні.
7:00 М/с "Зоосвіт".
7:05 М/с "Біллі і Бадді".
7:15 М/с "Зіп Зіп".
7:30 М/с "Якарі".
7:45 Укрмультфільм.
8:00 М/с "ТроТро".
8:10 М/с "Веселі звірята".
8:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
8:30 М/с "Кубі-друзі".
8:45 Телемагазин.
9:00 М/с "Зоосвіт".
9:05 М/с "Біллі і Бадді".
9:15 М/с "Зіп Зіп".
9:30 М/с "Якарі".
9:45 Телемагазин.
10:00 М/с "Седрік".
10:15 М/с "Рівень Маркуса".
10:30 М/с "Атака вірусів".
10:45 Телемагазин.
11:00 М/с "Хайді".
11:30 М/с "Динофроз".
12:00 М/с "ТроТро".
12:10 М/с "Веселі звірята".
12:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
12:30 М/с "Кубі-друзі".
12:45 Телемагазин.
13:00 М/с "Зоосвіт".
13:05 М/с "Біллі і Бадді".
13:15 М/с "Зіп Зіп".
13:30 М/с "Якарі".
13:45 Укрмультфільм.
14:00 Телемагазин.
15:30 М/с "Хайді".
16:00 М/с "ТроТро".
16:10 М/с "Веселі звірята".
16:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
16:30 М/с "Кубі-друзі".
16:45 Телемагазин.
17:00 М/с "Зоосвіт".
17:05 М/с "Біллі і Бадді".
17:15 М/с "Зіп Зіп".
17:30 М/с "Якарі".
17:45 Телемагазин.
18:00 М/с "Седрік".
18:15 М/с "Рівень Маркуса".
18:30 М/с "Атака вірусів".
18:45 Фестиваль дитячої пісні.
19:00 М/с "Хайді".
19:30 М/с "Динофроз".
20:00 М/с "ТроТро".
20:10 М/с "Веселі звірята".
20:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
20:30 М/с "Кубі-друзі".
20:45 Фестиваль дитячої пісні.
21:00 М/с "Зоосвіт".
21:05 М/с "Біллі і Бадді".
21:15 М/с "Зіп Зіп".
21:30 М/с "Якарі".
21:45 Укрмультфільм.
22:00 М/с "Седрік".
22:15 М/с "Рівень Маркуса".
22:30 М/с "Атака вірусів".
22:45 Фестиваль дитячої пісні.
23:00 М/с "Хайді".
23:30 М/с "Динофроз".
0:00 М/с "ТроТро".
0:10 М/с "Веселі звірята".
0:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
0:30 М/с "Кубі-друзі".
0:45 Фестиваль дитячої пісні.
1:00 М/с "Зоосвіт".
1:05 М/с "Біллі і Бадді".
1:15 М/с "Зіп Зіп".
1:30 М/с "Якарі".
1:45 Укрмультфільм.
2:00 М/с "Седрік".
2:15 М/с "Рівень Маркуса".
2:30 Укрмультфільм.
2:45 Фестиваль дитячої пісні.
3:00 Нічний ефір.
ATR
7:30 Прогулянки з Олексою Гайворонським.
8:05 Koydesler korusuvi.
8:45 Yirla sazim.
9:25 Gonul eseri.
9:40 Bizim aile.
10:30 Canli studio.
11:00 Ecdatlar sesi.
11:35 Altin devir. Історична програма.
12:25 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
14:00 Історія кримських татар.
14:35 Altin devir. Історична програма.
15:20 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
16:15 Muftiynin saati.
17:00 Bugun. Сьогодні. Live.
20:00 Prime. Live.
21:00 Zaman. Підсумки (кримськотат.). Live.
21:20 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
22:50 Bugun. Сьогодні.
1:45 Prime.
2:45 Нічний ефір.
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 35-38 с.
9:10 Х/ф "Зникнення".
10:45 Х/ф "Фото моєї дівчини".
12:20 Х/ф "Попелюшка.ru".
14:10 Т/с "Рідні люди", 37-40 с.
17:20 Т/с "Викрадення Богині", 7 і 8 с.
19:00 Х/ф "Я поруч", 1 і 2 с.
20:35 Х/ф "Домоправитель".
22:05 Х/ф "Зникнення".
23:40 Т/с "Рідні люди", 39 і 40 с.
1:15 Т/с "Викрадення Богині", 7 і 8 с.
2:55 Х/ф "Я поруч", 1 і 2 с.
4:30 Х/ф "Домоправитель".