Телепрограма на 30 січня, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:11 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:46 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:00 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:09 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:50 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:59 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:15 М/с "Вся правда о медведях".
9:25 М/с "Вся правда о медведях".
9:40 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:49 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:25 М/с "Ручей Крэйга".
10:35 М/с "Ручей Крэйга".
10:50 М/с "Ручей Крэйга".
11:00 М/с "Ручей Крэйга".
11:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:09 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:50 М/с "Юникитти".
13:00 М/с "Юникитти".
13:15 М/с "Юникитти".
13:25 М/с "Юникитти".
13:40 М/с "Вся правда о медведях".
13:50 М/с "Вся правда о медведях".
14:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:20 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:29 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
15:55 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:19 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:35 М/с "Ручей Крэйга".
16:45 М/с "Ручей Крэйга".
17:00 М/с "Юникитти".
17:10 М/с "Юникитти".
17:20 М/с "Юникитти".
17:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
17:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:09 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:50 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:15 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:21 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:28 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:35 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
19:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:31 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:15 М/с "Окей, Кей О. Будем героями!".
21:25 М/с "Окей, Кей О. Будем героями!".
21:40 М/с "Время приключений".
21:50 М/с "Время приключений".
22:00 М/с "Проказник Энджело".
22:10 М/с "Проказник Энджело".
22:25 М/с "Проказник Энджело".
22:35 М/с "Проказник Энджело".
22:45 М/с "Проказник Энджело".
22:55 М/с "Проказник Энджело".
23:10 М/с "Проказник Энджело".
23:20 М/с "Проказник Энджело".
23:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:30 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:15 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Проказник Энджело".
3:20 М/с "Проказник Энджело".
3:35 М/с "Проказник Энджело".
3:45 М/с "Проказник Энджело".
4:00 М/с "Проказник Энджело".
4:10 М/с "Проказник Энджело".
4:25 М/с "Проказник Энджело".
4:35 М/с "Проказник Энджело".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
Новий канал
5:20 Вар'яти.
7:00 Kids' Time. М/с "Шоу Луні Тюнз".
8:00 Т/с "Бібліотекарі".
10:00 Т/с "Відчайдушні домогосподарки".
14:50 Х/ф "Затура".
16:40 Х/ф "Репродукція".
18:50 Х/ф "Зоряний десант".
21:00 Х/ф "Район 9".
23:10 Х/ф "Гребберси".
1:10 Служба розшуку дітей.
1:15 Зона ночі.
4:20 Абзац!
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 Мультфільм.
6:30 "Top Shop".
7:40 "ТіВі Абетка".
7:50 М/с "Гарфілд шоу".
8:15 "Орел і Решка. Шопінг".
9:15 "Орел і Решка. Морський сезон".
11:00 Т/с "Мисливці за реліквіями", 2 сезон, 7 с.
11:50 Т/с "Мисливці за реліквіями", 2 сезон, 11 с.
12:45 Т/с "Мисливці за реліквіями", 2 сезон, 16 і 17 с.
14:30 "Орел і Решка. Навколо світу".
17:25 Т/с "Мисливці за реліквіями", 2 сезон, 18 і 19 с.
19:10 "Орел і Решка. Морський сезон".
22:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
0:00 Т/с "Мисливці за реліквіями", 2 сезон, 14 і 15 с.
1:45 Т/с "Дорогий доктор", 8 сезон, 1 і 2 с.
3:15 "Нічне життя".
ТЕТ
6:00 ТЕТ Мультиранок.
8:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
8:30 Танька і Володька.
9:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
9:30 Танька і Володька.
10:00 4 весілля.
12:00 Панянка-селянка.
13:50 Х/ф "Прекрасні створіння".
16:00 Казки У Кіно.
16:30 Т/с "Одного разу в Одесі".
17:00 Танька і Володька.
17:30 Т/с "Одного разу під Полтавою".
18:00 Панянка-селянка.
19:00 4 весілля.
20:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
20:30 Танька і Володька.
21:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
21:30 Танька і Володька.
22:00 Казки У Кіно.
23:00 Сімейка У.
0:00 Т/с "Хамелеон", 11 с.
1:00 17+.
2:15 Теорія зради.
3:05 Бар "Дак".
3:55 Т/с "Віталька".
К2
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Неймовірні зіркові долі.
9:10 Знаменитості.
9:40 Дачна відповідь.
10:30 Удачний проект.
11:20 Квартирне питання.
12:10 Корисні поради.
13:00 Гордон Рамзі готує вдома.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:40 Ідеї ремонту.
16:00 Майстри ремонту.
16:40 Зіркові долі.
17:30 Удачний проект.
19:30 Квартирне питання.
20:20 Ідеї ремонту.
20:40 Дачна відповідь.
21:30 Зіркові долі.
22:10 Готуємо разом.
0:40 Корисні поради.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 Мультфільми.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Майстерня Бібі".
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "Зірки-малюки".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:20 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
12:40 М/с "Боббі і Білл".
13:00 М/с "Магічні шари".
13:10 М/с "Майстерня Бібі".
13:40 М/с "Магічні шари".
13:50 М/с "Шарлотта Суничка".
14:00 М/с "Сонік Бум".
14:30 М/с "Роботопотяги".
15:00 М/с "Майстерня Бібі".
15:30 М/с "Друзяки з джунглів".
15:50 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
16:10 М/с "Боб-будівник".
16:40 М/с "Смішарики".
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Октонавти".
18:00 М/с "Пригоди Мауглі".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
19:30 М/с "Боб-будівник".
20:00 М/с "Смішарики".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
Прямий
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
21:30 "WatchDogs". Антикорупційні журналістські розслідування.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:35 Повтор вечірнього ефіру.
Fox Life
5:00 Т/с "Касл", 3 сезон, 23 с. "Довольно мертва".
5:45 Т/с "Американская домохозяйка", 2 сезон, 1 с. "Обратно в школу".
6:10 Т/с "Американская домохозяйка", 2 сезон, 2 с. "Урок мужественности".
6:30 Т/с "Кандис Ренуар", 2 сезон, 4 с. "Чужое добро впрок не идет".
7:25 Т/с "Восприятие", 2 сезон, 8 с. "Психушка".
8:05 Т/с "Чикаго в огне", 1 сезон, 21 с. "Ответный удар".
8:50 Т/с "Чикаго в огне", 1 сезон, 22 с. "Лидеры лидируют".
9:30 Т/с "Резидент", 2 сезон, 14 с. "Глупости во имя секса".
10:10 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 12 с. "Моя следующая жизнь".
10:55 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 7 эп.
11:45 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 8 эп.
12:30 Т/с "Касл", 3 сезон, 24 с. "Нокаут".
13:15 Т/с "Резидент", 2 сезон, 15 с. "Королевы".
14:00 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 13 с. "Все взгляды на мне".
14:45 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 18 с. "Чикаго в огне".
15:25 Т/с "Сирена", 2 сезон, 15 с.
16:05 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 16 с. "По ком звонят колокола".
16:50 Т/с "Касл", 4 сезон, 1 с. "Восход".
17:30 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 12 с. "Агент Системы".
18:15 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 19 с. "Чикаго в огне".
19:00 Т/с "Сирена", 2 сезон, 16 с.
19:40 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 17 с. "На тушение лесных пожаров".
20:25 Т/с "Кандис Ренуар", 2 сезон, 5 с. "Мир, в котором каждый ест ближнего".
21:25 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 19 с. "Чикаго в огне".
22:05 Т/с "Сирена", 2 сезон, 16 с.
22:50 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 17 с. "На тушение лесных пожаров".
23:35 Т/с "Касл", 4 сезон, 1 с. "Восход".
0:20 Т/с "Резидент", 2 сезон, 15 с. "Королевы".
1:00 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 13 с. "Все взгляды на мне".
1:45 Т/с "Восприятие", 2 сезон, 9 с. "Аффект".
2:30 Т/с "Кандис Ренуар", 2 сезон, 4 с. "Чужое добро впрок не идет".
3:20 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 3 эп.
4:10 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 4 эп.