Телепрограма на 14 лютого, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
8:40 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
10:20 Т/с "Жінки брешуть краще".
11:55 Х/ф "Тримай біля серця".
13:50 Х/ф "Провінційний роман", 1 с.
15:05 Х/ф "Провінційний роман", 2 с.
16:10 Х/ф "Буркотун".
18:00 Х/ф "Холодна війна".
19:35 Х/ф "Донбас".
21:40 Т/с "Жінки брешуть краще".
23:15 Х/ф "Укол парасолькою".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:40 Час української анімації.
10:20 Час української анімації.
11:50 Х/ф "Новий хлопець моєї мами".
13:30 Х/ф "З любовю, Розі".
15:15 Х/ф "Пробач за кохання".
17:20 Х/ф "Красуня на всю голову".
19:15 Х/ф "Коханець напрокат".
20:50 Х/ф "Весільний розгром".
22:30 Х/ф "Дівчина мого кращого друга".
0:15 Х/ф "Обладунки Бога: У пошуках скарбів".
2:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:40 Час української анімації.
10:20 Час української анімації.
11:55 Х/ф "Падіння Олімпу".
13:55 Х/ф "Білосніжка та мисливець".
16:05 Х/ф "Будь-якою ціною".
17:50 Х/ф "Елвіс та Ніксон".
19:20 Х/ф "Коломбіана".
21:10 Х/ф "Ультраамериканці".
22:50 Х/ф "Експеримент".
0:30 Х/ф "Гниле місто".
2:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:40 Час української анімації.
10:20 Час української анімації.
11:50 Х/ф "Новий хлопець моєї мами".
13:30 Х/ф "З любовю, Розі".
15:15 Х/ф "Пробач за кохання".
17:20 Х/ф "Красуня на всю голову".
19:15 Х/ф "Коханець напрокат".
20:50 Х/ф "Весільний розгром".
22:30 Х/ф "Дівчина мого кращого друга".
0:15 Х/ф "Обладунки Бога: У пошуках скарбів".
2:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Меланхолійний вальс".
8:10 Х/ф "Казки старого чарівника", 1 с.
9:30 Х/ф "Казки старого чарівника", 2 с.
10:40 Х/ф "Дама з папугою".
12:20 Х/ф "Пропала грамота".
13:40 Х/ф "Конан-варвар".
15:35 Х/ф "К-19".
17:55 Х/ф "Олександр".
20:50 Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса".
22:35 Х/ф "Людина, яка пізнала нескінченність".
0:25 Х/ф "Легка поведінка".
2:05 Нічне промо.
BOLT
5:10 Т/с "Шулер", 10 с.
6:05 Т/с "Подвійне життя", 9 с.
6:55 Т/с "Подвійне життя", 10 с.
7:50 Т/с "Ніконов і Ко", 5 с.
8:35 Т/с "Ніконов і Ко", 6 с.
9:25 Т/с "Менталіст", 15 с.
10:15 Т/с "Менталіст", 16 с.
11:05 Т/с "Майор та магія", 23 с.
11:50 Т/с "Майор та магія", 24 с.
12:35 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 7 с.
13:25 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 8 с.
14:15 Т/с "Кримінолог", 7 с.
15:00 Т/с "Кримінолог", 8 с.
15:45 Х/ф "Третього не дано", 3 і 4 с.
17:10 Х/ф "Реквієм для свідка", 1-4 с.
20:30 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 9 с.
21:25 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 10 с.
22:05 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 11 с.
22:50 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 12 с.
23:40 Х/ф "На мосту".
1:15 Т/с "Небо у вогні", 9 с.
2:05 Т/с "Небо у вогні", 10 с.
2:55 Т/с "Небо у вогні", 11 с.
3:40 Т/с "Небо у вогні", 12 с.
4:30 Х/ф "Тривожна відпустка адвоката Лариної".
Star Family
6:00 Т/с "Чужі таємниці", 5-8 с.
9:10 Х/ф "Доглядальниця".
10:50 Х/ф "Любити не можна забути".
12:20 Х/ф "Шукайте маму".
13:50 Т/с "Чужі таємниці", 7-10 с.
17:00 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 1-4 с.
20:25 Х/ф "Арфа для коханої".
21:50 Х/ф "Доглядальниця".
23:25 Т/с "Чужі таємниці", 7-10 с.
2:35 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 1-4 с.