Телепрограма на 29 червня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Кохання. Смертельна гра...".
8:30 Х/ф "Людина-оркестр".
10:00 Х/ф "День переможених".
11:40 Х/ф "Життя вдалося".
13:15 Х/ф "Приборкання непокірного".
15:05 Х/ф "Золота лихоманка".
16:50 Х/ф "Інша жінка", 1 і 2 с.
18:25 Х/ф "Інша жінка", 3 і 4 с.
20:00 Х/ф "Донбас".
22:05 Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися".
23:35 Х/ф "Циганка Аза".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:45 Час української анімації.
11:05 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
12:45 Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви".
14:45 Х/ф "Кінчем".
16:50 Х/ф "Зелена книга".
19:00 Х/ф "Ціна пристрасті".
20:45 Х/ф "Дракон Піта".
22:30 Х/ф "Світлячки в саду".
0:15 Х/ф "Кохання - це все, що тобі потрібно".
2:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:45 Час української анімації.
12:35 Х/ф "Гангстер".
15:15 Х/ф "Вігілантка".
16:50 Х/ф "Всевидюче око".
18:35 Х/ф "88 хвилин".
20:25 Х/ф "Я - четвертий".
22:20 Х/ф "Гостя".
0:25 Х/ф "Світанок мерців".
2:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:45 Час української анімації.
11:05 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
12:45 Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви".
14:45 Х/ф "Кінчем".
16:50 Х/ф "Зелена книга".
19:00 Х/ф "Ціна пристрасті".
20:45 Х/ф "Дракон Піта".
22:30 Х/ф "Світлячки в саду".
0:15 Х/ф "Кохання - це все, що тобі потрібно".
2:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу".
9:15 Х/ф "Ярослав Мудрий", 1 с.
10:30 Х/ф "Ярослав Мудрий", 2 с.
11:50 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
13:20 Х/ф "Білий лебідь".
15:15 Х/ф "Замикаючи коло".
17:15 Х/ф "Коко Шанель та Ігор Стравінський".
19:15 Х/ф "Мисливець на лисиць".
21:30 Х/ф "Ті, що сплять".
23:55 Х/ф "Паркленд".
1:30 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Кримінолог", 16 с.
5:50 Т/с "Син батька народів", 9 с.
6:40 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 1 с.
7:30 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 2 с.
8:15 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 3 с.
9:05 Х/ф "Джокер".
11:15 Т/с "Код Костянтина", 17 с.
12:00 Т/с "Код Костянтина", 18 с.
12:50 Х/ф "Танці маріонеток", 1-4 с.
15:50 Х/ф "Вихід".
17:15 Т/с "Код Костянтина", 19 с.
18:05 Т/с "Код Костянтина", 20 с.
18:50 Т/с "Фантом", 1 с.
19:40 Т/с "Фантом", 2 с.
20:35 Т/с "Котовський", 1 с.
21:15 Т/с "Котовський", 2 с.
22:00 Т/с "Володимирська, 15", 25 с.
22:45 Т/с "Володимирська, 15", 26 с.
23:40 Т/с "Майор та магія", 1 с.
0:30 Т/с "Майор та магія", 2 с.
1:20 Т/с "Подвійне життя", 1 с.
2:10 Т/с "Подвійне життя", 2 с.
3:00 Х/ф "Мертвий, живий, небезпечний", 1 с.
4:05 Т/с "Смерть шпигунам!", 1 с.
4:55 Т/с "Смерть шпигунам!", 2 с.
Star Family
5:00 "Відкритий космос", 4 еп.
6:00 Т/с "Сестри по крові", 102-105 с.
9:20 Х/ф "Посміхнись, коли плачуть зірки".
10:55 Х/ф "Довгоочікуване кохання".
12:35 Х/ф "Маша і море".
14:10 Т/с "Сестри по крові", 104 і 105 с.
15:55 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 1 і 2 с.
17:30 Прем'єра. Т/с "Анна-детективъ", 29-32 с.
20:45 Х/ф "Інше обличчя".
22:25 Х/ф "Посміхнись, коли плачуть зірки".
0:00 Т/с "Сестри по крові", 104 і 105 с.
1:45 Т/с "Жаркий лід", 1 і 2 с.
3:20 Т/с "Анна-детективъ", 31 і 32 с.