Телепрограма на 14 вересня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:01 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:12 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:20 М/с "Бен 10".
7:31 М/с "Бен 10".
7:41 М/с "Бен 10".
8:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:09 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:19 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:44 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:41 М/с "Удивительный мир Гамбола".
10:00 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:10 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:20 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:35 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:45 М/с "DC Девушки-супергерои".
11:00 М/с "Яблоко и Лук".
11:10 М/с "Яблоко и Лук".
11:30 М/с "Яблоко и Лук".
11:40 М/с "Яблоко и Лук".
12:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:09 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:19 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:44 М/с "Юные Титаны, вперед!".
13:00 М/с "Вся правда о медведях".
13:10 М/с "Вся правда о медведях".
13:20 М/с "Вся правда о медведях".
13:35 М/с "Вся правда о медведях".
13:45 М/с "Вся правда о медведях".
14:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:21 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:44 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:00 М/с "Юникитти".
15:10 М/с "Юникитти".
15:20 М/с "Юникитти".
15:35 М/с "Юникитти".
15:45 М/с "Юникитти".
16:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:09 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:19 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:44 М/с "Юные Титаны, вперед!".
1+1
5:00 "ТСН. Тиждень".
6:00 "ТСН. Тиждень".
6:30 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
7:00 ТСН.
7:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
8:00 ТСН.
8:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:00 ТСН.
9:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:25 "Життя відомих людей", 3 сезон, 11 і 10 еп.
11:20 "Розсміши коміка", 14 сезон, 21 еп., 1 ч.
12:00 ТСН.
12:20 "Розсміши коміка", 14 сезон, 21 еп., 2 ч.
12:45 "Розсміши коміка", 14 сезон, 22 еп.
13:40 "Розсміши коміка", 14 сезон, 23 еп., 1 ч.
14:00 ТСН.
14:15 "Розсміши коміка", 14 сезон, 23 еп., 2 ч.
14:50 "Розсміши коміка", 14 сезон, 24 і 25 еп.
16:45 ТСН.
СТБ
5:15 Т/с "Коли ми вдома", 3 сезон, 17 і 18 с.
6:20 Т/с "Доктор Хаус", 3 сезон, 1 і 2 с.
8:15 Т/с "Комісар Рекс", 5 сезон, 2-4 с.
11:20 Т/с "Слід", 1-4 с.
14:30 "Вікна-Новини".
14:50 Т/с "Слід", 4-6 с.
ICTV
5:30 Громадянська оборона.
5:35 Громадянська оборона.
6:30 Факти тижня. 100 хвилин.
8:45 Факти. Ранок.
9:10 Спорт.
9:15 Надзвичайні новини.
10:10 Секретний фронт. Дайджест.
11:00 Рішає Оністрат, 4 еп.
12:00 Х/ф "Національна безпека", 1 ч.
12:45 Факти. День.
13:15 Х/ф "Національна безпека", 2 ч.
14:15 Х/ф "Хітмен", 1 ч.
15:45 Факти. День.
16:25 Х/ф "Хітмен", 2 ч.
16:50 Х/ф "Хітмен: Агент 47".
Новий канал
5:05 Абзац!
5:15 Абзац!
6:00 Kids' Time. М/с "Майлз із майбутнього".
7:20 Вар'яти, 3 сезон, 1 еп.
8:05 Вар'яти, 3 сезон, 2 еп.
10:05 Шалена зірка, 4 еп. В'ячеслав Соломка й Ірина Сопонару.
11:10 Шалена зірка, 5 еп. Олександр Пікалов і Артем Гагарін.
12:10 М/ф "Геркулес".
14:00 Х/ф "Незвичайні пригоди Адель Блан-Сек".
16:10 Х/ф "Бандитки".
2+2
6:00 Новини "Спецкор".
6:35 "ДжеДАІ".
7:10 Т/с "Опер за викликом", 4 сезон, 20-23 с.
11:00 "Помста природи".
11:15 "Загублений світ".
14:15 Х/ф "Облога".
16:20 Х/ф "Розправа".
К1
5:00 "Top Shop".
5:55 М/ф "Пригоди Васі Куролєсова".
6:30 "Top Shop".
8:00 "ТіВі Абетка".
8:05 М/с "Юху та його друзі".
8:35 Т/с "Доктор Хто". "Наречена-втікачка".
9:50 Х/ф "Особисте".
11:55 Х/ф "Осінь у Нью-Йорку".
13:55 Х/ф "Принцеса спецій".
15:50 "Орел і Решка. Дива світу".
ТЕТ
5:50 Корисні підказки.
6:00 Це наше і це твоє.
6:05 ТЕТ Мультиранок. М/с "Фіксики".
6:15 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
6:45 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
7:15 М/с "Фіксики".
7:35 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
7:55 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
8:25 Т/с "Одного разу під Полтавою", 6 сезон.
8:55 Танька і Володька, 4 сезон.
9:30 Країна У.
10:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 6 сезон.
10:35 Т/с "Одного разу під Полтавою", 8 сезон.
11:05 Країна У.
11:45 Богиня шопінгу. Екстремальний сезон.
12:45 4 весілля, 6 сезон.
13:50 Панянка-селянка, 6 сезон.
14:55 Панянка-селянка, 3 сезон.
16:05 Богиня шопінгу. Блискуче повернення.
НТН
5:45 Х/ф "У пошуках мільйонерки".
7:15 "Випадковий свідок".
7:25 Х/ф "Сім няньок".
9:00 Х/ф "У зоні особливої уваги".
10:50 Х/ф "Швидкість: Автобус 657".
12:30 "Свідок".
12:50 "Таємниці світу".
14:55 "Легенди бандитської Одеси".
16:30 "Свідок".
16:50 "Випадковий свідок".
Інтер
5:35 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
7:00 Новини.
7:10 "Ранок з "Інтером".
8:00 Новини.
8:10 "Ранок з "Інтером".
9:00 Новини.
9:20 Ток-шоу "Стосується кожного".
11:15 Х/ф "Кохання без пересадок", 1 ч.
12:00 Новини.
12:25 Х/ф "Кохання без пересадок", 2 ч.
13:50 Х/ф "Нянька за викликом".
15:45 "Жди меня. Україна".
UA: ПЕРШИЙ
5:35 Новини.
6:15 Шо? Як?
6:35 М/с "Книга джунглів".
7:00 Новини.
7:05 Суспільна студія.
8:00 Новини.
8:05 Суспільна студія.
9:00 Новини.
9:05 Суспільна студія.
9:30 Т/с "Росселла", 6 с.
10:30 Смаки Європи.
11:00 "Дивовижні сади". "Сад Фін. Іран".
11:25 Телепродаж (на комерційних умовах).
12:00 Суспільна студія.
13:00 Новини (із сурдоперекладом).
13:10 Суспільна студія.
15:00 Новини (із сурдоперекладом).
15:10 UA: Спорт.
15:20 "Грандіозні проекти: Нова Зеландія".
16:30 Т/с "Полдарк", 9 с.
К2
5:10 Мультфільми.
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Ідеї ремонту.
8:40 Один за 100 годин.
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
13:00 Люблю готувати.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:50 Правила життя.
16:50 Знаменитості.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Пригоди Тіммі".
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 "Казки на піску".
8:00 М/с "Хочу все знати".
8:30 "Веселі саморобки".
9:00 "ТіВі Абетка".
9:10 М/с "Лис Микита".
9:50 М/с "Майстерня Бібі".
10:20 М/с "Боб-будівельник".
10:30 М/с "Роботи-потяги".
11:00 "ТіВі Абетка".
11:05 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Майстерня Бібі".
12:30 М/с "Фіксики".
12:40 М/с "Смішарики".
13:00 М/с "Лис Микита".
13:40 М/с "Майстерня Бібі".
14:50 М/с "Рей і пожежний патруль".
15:00 М/с "Пожежник Сем".
15:20 М/с "Боб-будівельник".
15:40 М/с "Дуда і Дада".
15:50 М/с "Боббі і Білл".
16:10 М/с "Друзяки з джунглів".
16:20 М/с "Буба".
16:30 М/с "Шарлотта Суничка".
16:50 М/с "Пригоди Тіммі".
Прямий
6:00 "Великі новини" з Тарасом Березовцем.
7:00 "Репортер". Новини.
7:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Богданом Машаем та Миколою Матросовим.
7:45 "Медексперт" з Катериною Трушик.
8:00 "Репортер". Новини.
8:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Богданом Машаем та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
13:00 "Репортер". Новини.
13:10 "Гаряча тема" з Маргаритою Стецюк.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 Ток-шоу "По факту" з Андріем Сайчуком і Лейлою Мамедовою.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Час пік" з Оленою Курбановою.
Індиго TV
6:00 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:50 "Свекруха чи невістка".
13:50 "Місія: краса".
15:00 Т/с "Закон і порядок: Спеціальний корпус".
Fox Life
5:35 Т/с "Жизнь в деталях", 4 сезон, 5 с. "Сонограмма, лягушка, семейные проблемы".
6:00 Т/с "Жизнь в деталях", 4 сезон, 8 с. "Х-бокс, взгляд украдкой, фокус".
6:25 Т/с "Жизнь в деталях", 4 сезон, 9 с. "Четыре короткие сказочные истории".
6:45 "Итальянская кухня с Сильвией Коллока", 3 эп.
7:15 "Итальянская кухня с Сильвией Коллока", 4 эп.
7:40 Т/с "Касл", 1 сезон, 2 с. "Нянечка МакДед".
8:25 Т/с "Пожарная часть №19", 3 сезон, 14 с. "Преследующие меня духи".
9:15 Т/с "Кандис Ренуар", 7 сезон, 7 с. "Женщины могут быть непостоянными".
10:15 Т/с "Кандис Ренуар", 7 сезон, 8 с. "Все закончится слезами".
11:15 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 9 с. "Ты сделаешь ему больно".
12:05 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 10 с. "Только не так".
12:50 Т/с "Касл", 1 сезон, 1 с. "Цветы для твоей могилы".
13:40 Т/с "Касл", 1 сезон, 2 с. "Нянечка МакДед".
14:25 Т/с "Анатомия страсти", 16 сезон, 15 с. "Снежная слепота".
15:10 Т/с "Анатомия страсти", 16 сезон, 16 с. "Оставь свет включенным".
16:00 Т/с "Кандис Ренуар", 7 сезон, 9 с. "Сейчас прольется чья-то кровь".
Nickеlodeon
5:10 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 184 с. "Побег из тюрьмы! / Шпательмастер".
5:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 185 с. "Она пришла из Лагуны Гу".
6:00 М/с "Гуппи и пузырики", 5 сезон, 8 с. "Драконы и розы".
6:20 М/с "Вспыш и чудо-машинки", 1 сезон, 9 с. "Рог Джунглей".
6:45 М/с "Щенячий патруль", 1 сезон, 5 с. "Гуси в гостях у щенков / Гав-Гав и вперёд!".
6:55 М/с "Щенячий патруль", 1 сезон, 6 с. "Щенки на льду / Щенки и снежный монстр".
7:20 М/с "Щенячий патруль", 4 сезон, 24 с. "Щенки спасают бегемота Отважного Дэнни".
7:30 М/с "Отважные птенцы", 1 сезон, 11 с. "Банановые бандиты".
7:40 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 1 с. "Кис-кис-коты на задании".
7:55 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 2 с. "Спасти щеночка".
8:10 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 3 сезон, 17 с. "Пицца-робот".
8:20 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 3 сезон, 18 с. "Обмен".
8:30 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 3 сезон, 18 с. "Почтальон".
8:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 95 с. "Обитатели лета / Спасти белку".
9:10 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 11 с. "Вечные друзья".
9:30 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 12 с. "Призраки дома Сандермэн - часть 1".
9:55 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 18 с. "Свидание".
10:20 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 19 с. "Тяжелый конкурс".
10:45 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 22 с. "Сладкое признание".
10:55 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 23 с. "Пропавший талант".
11:10 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 24 с. "Это что за зверь?".
11:20 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 25 с. "Родительская забота".
11:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 87 с. "Совершенно новый Сквидвард".
11:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 87 с. "Любить крабсбургер".
12:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 88 с. "Танцы без правил".
12:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 89 с. "Споем песню Патрика".
12:25 М/с "Касагранде", 1 сезон, 4 с. "Кулинарный заговор".
12:40 М/с "Касагранде", 1 сезон, 4 с. "Ужасскоп".
12:50 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 3 с. "Машина Крика".
13:15 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 1 с. "Сиделки-супергерои".
13:40 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 2 с. "Званый ужин".
14:00 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 9 с. "Я хочу Кэндис".
14:25 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 10 с. "Кватро-суд".
14:50 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 22 с. "Тайный огород Джанетт".
15:00 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 22 с. "Поиски сокровищ".
15:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 122 с. "Годовщина одноклеточного".
15:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 125 с. "Пещеры Чам".
15:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 125 с. "Ананасная лихорадка".
15:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 214 с. "Купон Патрика / Стереть с картинки".
16:20 Т/с "Просто добавь магии", 2 сезон, 18 с. "И немного телепатии".
16:45 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 4 с. "Суета вокруг чипсов".
МАЛЯТКО ТV
6:00 М/с "ТроТро".
6:10 М/с "Веселі звірята".
6:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
6:30 М/с "Кубі-друзі".
6:45 Фестиваль дитячої пісні.
7:00 М/с "Зоосвіт".
7:05 М/с "Біллі і Бадді".
7:15 М/с "Зіп Зіп".
7:30 М/с "Якарі".
7:45 Укрмультфільм.
8:00 М/с "ТроТро".
8:10 М/с "Веселі звірята".
8:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
8:30 М/с "Кубі-друзі".
8:45 Телемагазин.
9:00 М/с "Зоосвіт".
9:05 М/с "Біллі і Бадді".
9:15 М/с "Зіп Зіп".
9:30 М/с "Якарі".
9:45 Телемагазин.
10:00 М/с "Седрік".
10:15 М/с "Рівень Маркуса".
10:30 М/с "Атака вірусів".
10:45 Телемагазин.
11:00 М/с "Хайді".
11:30 М/с "Динофроз".
12:00 М/с "ТроТро".
12:10 М/с "Веселі звірята".
12:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
12:30 М/с "Кубі-друзі".
12:45 Телемагазин.
13:00 М/с "Зоосвіт".
13:05 М/с "Біллі і Бадді".
13:15 М/с "Зіп Зіп".
13:30 М/с "Якарі".
13:45 Укрмультфільм.
14:00 Телемагазин.
15:30 М/с "Хайді".
16:00 М/с "ТроТро".
16:10 М/с "Веселі звірята".
16:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
16:30 М/с "Кубі-друзі".
16:45 Телемагазин.
ATR
7:30 Прогулянки з Олексою Гайворонським.
8:05 Koydesler korusuvi.
8:30 Yirla sazim.
9:00 Gonul eseri.
9:20 Bizim aile.
10:10 Canli studio.
10:35 Ecdatlar sesi.
11:10 Altin devir. Історична програма.
12:05 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
13:40 Історія кримських татар.
14:10 Altin devir. Історична програма.
15:00 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
16:40 Історія кримських татар.
Star Family
5:35 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Рідні люди", 7-10 с.
9:10 Х/ф "Криза Віри".
10:50 Х/ф "Не квап кохання".
12:45 Х/ф "Якби ж то...".
14:20 Т/с "Рідні люди", 9-12 с.