Телепрограма на 15 лютого, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Чай з бергамотом".
8:25 Д/ф "Експедиція".
9:20 Х/ф "Донбас".
11:25 Т/с "Жінки брешуть краще".
13:00 Х/ф "Оскар".
14:25 Х/ф "Всього один поворот".
15:45 Х/ф "Нескорений".
17:35 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
19:15 Х/ф "Провінційний роман", 1 с.
20:30 Х/ф "Провінційний роман", 2 с.
21:35 Т/с "Жінки брешуть краще".
23:10 Х/ф "На мить озирнутися".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:05 Час української анімації.
13:05 Х/ф "Кінчем".
15:10 Х/ф "Весільний розгром".
16:50 Х/ф "Таксі 4".
18:30 Х/ф "Вулкан пристрастей".
20:05 Х/ф "Таксі 5".
21:50 Х/ф "К-9: Собача робота".
23:35 Х/ф "Дівчина мого кращого друга".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Падіння Лондона".
14:45 Х/ф "Коломбіана".
16:40 Х/ф "Ультраамериканці".
18:25 Х/ф "Війна Богів: Безсмертні".
20:25 Х/ф "Елвіс та Ніксон".
21:55 Х/ф "Знамення".
0:00 Х/ф "Термінал".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:05 Час української анімації.
13:05 Х/ф "Кінчем".
15:10 Х/ф "Весільний розгром".
16:50 Х/ф "Таксі 4".
18:30 Х/ф "Вулкан пристрастей".
20:05 Х/ф "Таксі 5".
21:50 Х/ф "К-9: Собача робота".
23:35 Х/ф "Дівчина мого кращого друга".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
9:05 Х/ф "Меланхолійний вальс".
10:10 Х/ф "Мільйон у шлюбному кошику".
11:45 Х/ф "Данило - князь Галицький".
13:25 Х/ф "Ескорт для пані".
15:15 Х/ф "Ангел".
17:30 Х/ф "Орел Дев'ятого легіону".
19:25 Х/ф "Людина, яка пізнала нескінченність".
21:15 Х/ф "Білий шквал".
23:25 Х/ф "Олександр".
2:20 Нічне промо.
BOLT
6:00 Х/ф "Паршиві вівці", 1-4 с.
9:30 Х/ф "Право на помилування", 1-4 с.
12:30 Т/с "Менталіст", 8 с.
13:20 Т/с "Менталіст", 9 с.
14:10 Т/с "Менталіст", 10 с.
15:00 Т/с "Менталіст", 11 с.
15:50 Т/с "Володимирська, 15", 25 с.
16:35 Т/с "Володимирська, 15", 26 с.
17:25 Т/с "Володимирська, 15", 27 с.
18:10 Т/с "Володимирська, 15", 28 с.
19:00 Т/с "Кримінолог", 1 с.
19:45 Т/с "Кримінолог", 2 с.
20:30 Т/с "Кримінолог", 3 с.
21:15 Т/с "Кримінолог", 4 с.
22:05 Т/с "Ніконов і Ко", 1 с.
22:50 Т/с "Ніконов і Ко", 2 с.
23:40 Т/с "Ніконов і Ко", 3 с.
0:25 Т/с "Ніконов і Ко", 4 с.
1:10 Т/с "Право на захист", 1 с.
1:55 Т/с "Право на захист", 2 с.
2:40 Т/с "Право на захист", 3 с.
3:25 Т/с "Право на захист", 4 с.
4:10 Т/с "Право на захист", 5 с.
4:55 Т/с "Право на захист", 6 с.
Star Family
6:00 Т/с "Чужі таємниці", 1-5 с.
9:55 Т/с "Чужі таємниці", 6-10 с.
13:50 Х/ф "Всі мають померти".
15:50 Х/ф "Фото моєї дівчини".
17:25 Х/ф "Арфа для коханої".
18:50 Х/ф "Доглядальниця".
20:30 Т/с "Винищувачі", 7-10 с.
23:25 Т/с "Винищувачі", 11 і 12 с.
0:50 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 1-4 с.
4:15 Х/ф "Любити не можна забути".