Телепрограма на 30 травня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:11 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:36 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:15 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:27 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:05 М/с "Пауэр-Плэйерс".
9:16 М/с "Пауэр-Плэйерс".
9:35 М/с "DC Девушки-супергерои".
9:45 М/с "DC Девушки-супергерои".
9:55 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:06 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:16 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:26 М/с "Удивительный мир Гамбола".
10:37 М/с "Удивительный мир Гамбола".
10:48 М/с "Удивительный мир Гамбола".
10:58 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:09 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:09 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:50 М/с "DC Девушки-супергерои".
13:00 М/с "DC Девушки-супергерои".
13:15 М/с "Юникитти".
13:25 М/с "Юникитти".
13:40 М/с "Вся правда о медведях".
13:50 М/с "Вся правда о медведях".
14:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:25 М/с "Виктор и Валентино".
15:35 М/с "Виктор и Валентино".
15:50 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:02 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:35 М/с "Ручей Крэйга".
16:45 М/с "Ручей Крэйга".
1+1
5:25 "Світське життя з Катериною Осадчою".
6:15 "Життя відомих людей", 2 сезон.
8:00 "Сніданок. Вихідний".
10:00 "Світ навиворіт".
11:55 Х/ф "Прометей".
14:10 Х/ф "Люди Ікс. Логан: Росомаха".
16:50 Х/ф "Люди Ікс: Апокаліпсис".
СТБ
5:15 Т/с "Коли ми вдома".
6:00 "Неймовірна правда про зірок", 15 еп.
7:00 Т/с "Коли ми вдома".
8:55 Т/с "Коли ми вдома. Нова історія", 2 сезон, 32 с.
9:55 "Неймовірна правда про зірок", 17 і 18 еп.
11:50 "Хата на тата", 2 сезон, 3 еп.
13:25 "Хата на тата", 2 сезон, 7 еп.
15:00 Т/с "Папаньки", 1 сезон, 1-5 с.
ICTV
5:05 Скетч-шоу "На трьох", 4 сезон.
5:50 Перше, друге і компот!
6:45 Т/с "Вижити за будь-яку ціну", 1-6 с.
10:10 Т/с "Поганий хороший коп", 5-7 с.
12:45 Факти. День.
13:00 Спорт.
13:05 Т/с "Поганий хороший коп", 7 і 8 с.
14:20 Х/ф "Наймані убивці".
16:45 Х/ф "Спеціаліст".
Новий канал
5:10 Телемагазин.
5:25 Стенд-ап шоу, 5 еп.
6:00 Kids' Time. М/с "Майлз із майбутнього".
7:15 Вар'яти, 2 сезон, 9 еп.
8:25 Вар'яти, 3 сезон, 5 еп.
10:05 Хто зверху?, 7 сезон, 13 еп.
11:55 Хто зверху?, 8 сезон, 16 еп.
13:40 Х/ф "Вищий пілотаж".
15:30 Х/ф "Жінка-кішка".
2+2
5:45 Телемагазин.
6:00 "Загублений світ".
7:50 "ДжеДАІ". Дайджест.
8:40 "Загублений світ".
13:05 Х/ф "У тилу ворога: Вісь зла".
14:55 Х/ф "У тилу ворога: Колумбія".
16:40 Х/ф "Форсаж 8".
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 М/с "Ну, постривай!".
6:30 "Top Shop".
7:55 "ТіВі Абетка".
8:00 М/с "Гарфілд шоу".
8:25 "Ух ти show".
8:55 "Землячки".
9:55 Х/ф "Хлопчик-мізинчик".
11:25 Х/ф "Пенелопа".
13:15 Х/ф "Особливо небезпечна".
15:00 "Орел і Решка. Морський сезон".
ТЕТ
5:00 М/ф "Козлик і його горе".
5:10 М/ф "Коп і Штик - завзяті кроти".
5:20 М/ф "Котигорошко".
5:30 М/ф "Як козаки у хокей грали".
5:45 М/с "Козаки. Футбол".
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок. М/с "ЧоМуха".
6:10 М/с "Фіксики".
6:20 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
6:40 М/с "Фіксики".
6:55 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
7:50 М/с "Монстри проти прибульців".
8:15 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
8:45 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
9:10 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
10:05 М/ф "Снігова битва".
11:35 Х/ф "Щоденник слабака".
13:05 Х/ф "Щоденник слабака 2. Правила Родріка".
14:55 Сімейка У.
15:25 Країна У.
15:55 Танька і Володька, 2 сезон.
16:25 Сімейка У.
16:55 Країна У.
НТН
5:45 Х/ф "Зупинився потяг".
7:30 Х/ф "Через Гобі та Хінган".
10:30 Х/ф "Зниклі серед живих".
12:10 "Легенди карного розшуку".
15:40 "Випадковий свідок".
Інтер
5:25 Мультфільми.
6:30 "Слово Предстоятеля".
6:40 Х/ф "Ласкаво просимо, або Стороннім вхід заборонено".
8:00 "Шість соток".
9:00 "Готуємо разом".
10:00 "Корисна програма".
11:00 Х/ф "Вусатий нянь".
12:30 Х/ф "Пригоди Електроніка".
16:20 Х/ф "Невловимі месники".
UA: ПЕРШИЙ
5:20 Новини.
5:50 UA: Спорт.
6:00 М/с "Книга джунглів".
6:30 Доброго ранку, Країно!
7:00 Новини.
7:05 Доброго ранку, Країно!
8:00 Новини.
8:05 Доброго ранку, Країно!
9:00 Новини.
9:05 Доброго ранку, Країно!
9:30 ЕнеЇда.
10:35 М/с "Чорний пірат".
12:20 Телепродаж (на комерційних умовах).
12:55 Д/с "Дикі тварини".
13:30 Х/ф "Павел із Тарсуса", 1 с.
15:00 Країна пісень.
16:00 #ВУКРАЇНІ.
К2
6:30 Телемагазин.
7:30 Сенсації екрану.
10:20 Корисні поради.
12:10 Квартирне питання.
13:00 Ідеї ремонту.
13:30 Дім на заздрість усім.
16:00 Один за 100 годин.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 М/с "Магічні шари".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:00 "ТіВі Абетка".
11:10 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:10 М/с "Майстерня Бібі".
14:20 М/с "Робокар Полі".
14:50 М/с "Друзяки з джунглів".
15:00 М/с "Пригоди Мауглі".
15:10 М/с "Боббі і Білл".
15:30 М/с "Сонік Бум".
15:40 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
16:10 М/с "Буба".
16:30 М/с "Дуда і Дада".
16:45 М/с "Шарлотта Суничка".
Прямий
5:30 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
9:00 "Репортер". Новини.
9:10 Інтерв'ю з Дмитром Разумковим, Головою Верховної Ради України.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "П'ята колонка".
10:40 "Міністерство правди".
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
13:00 "Репортер". Новини.
13:10 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
14:00 "Репортер". Новини.
14:15 "Акценти" із Наталкою Фіцич.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Акценти" із Наталкою Фіцич.
16:00 "Репортер". Новини.
16:15 "Акценти" із Наталкою Фіцич.
Індиго TV
5:20 "Єврочекін".
6:10 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:45 "Місія: краса".
12:40 Х/ф "Обманута жінка".
14:20 Х/ф "Червона сукня".
16:00 Т/с "Закон і порядок: Спеціальний корпус".
Fox Life
5:05 "Выпечка Марты Стюарт", 11 сезон, 6 эп.
5:35 Т/с "Американская домохозяйка", 2 сезон, 17 с. "Все связаны".
6:00 Т/с "Гранд-отель", 4 с. "Бездельник по болезни".
6:40 Т/с "Сирена", 2 сезон, 16 с.
7:20 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 16 с. "По ком звонят колокола".
8:00 Х/ф "Добро пожаловать домой".
9:25 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 5 эп.
9:55 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 6 эп.
10:25 "Вегетарианская кухня с Джейми Оливером", 5 эп.
11:15 Х/ф "Никто не уходит".
12:35 "Джейми Оливер: продолжаем готовить", 4 эп.
13:00 "Джейми Оливер: продолжаем готовить", 5 эп.
13:20 Х/ф "Мои слова, моя ложь, моя любовь".
15:05 Х/ф "Как громом пораженный".
16:35 Х/ф "Никаких детей, малыш!".
Nickеlodeon
5:10 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 199 с. "Продано! / Непредсказуемые предсказания".
5:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 200 с. "Прощай, крабсбургер?".
6:00 М/с "Кафе Баттербин", 1 сезон, 27 с. "Луау по-гавайски! / Кото-нянька!".
6:20 М/с "Вспыш и чудо-машинки", 5 сезон, 2 с. "Гонка за призом".
6:45 М/с "Щенячий патруль", 2 сезон, 23 с. "Щенки спасают соревнования / Щенки спасают курицу".
6:55 М/с "Щенячий патруль", 2 сезон, 24 с. "Щенки спасают пиццу / Щенки спасают Скай".
7:15 М/с "Щенячий патруль", 2 сезон, 11 с. "Щенки оставляют Маршалла дома".
7:30 М/с "Отважные птенцы", 1 сезон, 18 с. "Отважные птенцы спасают "Лимонный дом".
7:45 "Подсказки Бульки для всех", 1 сезон, 9 эп. "Песенки с Булькой".
8:10 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 5 с. "Странная научная ярмарка".
8:30 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 6 с. "Гость на выходные".
8:55 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 9 с. "Кря-кря".
9:20 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 10 с. "Сокращение бюджета".
9:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 108 с. "У Планктона посетитель".
9:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 108 с. "Похититель крабсбургеров".
10:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 109 с. "Одноклассники".
10:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 109 с. "Крабсбург Хроника".
10:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 110 с. "Выставка домашних питомцев".
10:45 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 24 с. "Язык мой - враг мой".
10:55 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 24 с. "Летний лагерь".
11:10 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 25 с. "Безумный денек".
11:20 М/с "Волшебные покровители", 92 с. "Вики увольняют".
11:35 М/с "City Приключения", 1 сезон, 3 с. "Гонка на вершину".
11:45 Х/ф "На Диком Западе", 3 с.
12:35 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 9 с. "Рыцари и опасности".
12:55 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 11 с. "Похищение Отто".
13:20 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 15 с. "Правила рок-н-рулят".
13:45 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 16 с. "Собачья радость".
14:10 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 1 с. "Сиделки-супергерои".
14:35 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 2 с. "Званый ужин".
15:00 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 37 с. "Супергерои".
15:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 139 с. "Секретный рецепт и бабуля / Мелочь - тоже деньги".
15:40 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 140 с. "Монстр, который пришел в Бикини Боттом / Добро пожаловать в Бикини Боттом Треугольник".
16:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 193 с. "Убежище!".
16:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 193 с. "Что гложет Патрика?".
16:30 М/с "Волшебные покровители", 105 с. "Временная фея".
16:45 М/с "Волшебные покровители", 106 с. "Крокер-Шокер".
16:55 М/с "Волшебные покровители", 106 с. "Суперноль".
МАЛЯТКО ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Суперкнига".
9:00 М/с "Чорний Корсар".
12:00 М/с "Веселі звірята".
12:45 Телепродаж.
13:00 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
13:45 Телепродаж.
16:00 М/с "Рівень Маркуса".
ATR
7:30 Прогулянки з Олексою Гайворонським.
8:05 Koydesler korusuvi.
9:20 Yirla sazim.
10:10 Gonul Eseri.
10:35 Bizim aile.
11:30 Canli Studio.
11:55 Altin Devir. Історична програма.
12:50 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
13:45 Історія кримських татар.
14:05 Концерт "Учан Су".
16:10 Bugun. Сьогодні.
Star Family
5:40 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Сестри по крові", 55-59 с.
10:00 Т/с "Сестри по крові", 60-64 с.
14:05 Х/ф "Торкнутися неба".
15:40 Х/ф "Не квап кохання".