Телепрограма на 12 жовтня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
17:10 М/с "Юникитти".
17:20 М/с "Юникитти".
17:40 М/с "Юные Титаны, вперед!".
17:49 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:05 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:14 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:55 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
19:25 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:30 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:35 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:40 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:45 М/с "Семейка бегемотов".
19:55 М/с "Шоу Тома и Джерри".
20:04 М/с "Шоу Тома и Джерри".
20:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
21:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
21:15 М/с "Бен 10".
21:26 М/с "Бен 10".
21:40 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:50 М/с "Бакуган: Боевая планета".
22:00 М/с "Проказник Энджело".
22:10 М/с "Проказник Энджело".
22:25 М/с "Проказник Энджело".
22:35 М/с "Проказник Энджело".
22:45 М/с "Проказник Энджело".
22:55 М/с "Проказник Энджело".
23:10 М/с "Проказник Энджело".
23:20 М/с "Проказник Энджело".
23:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:30 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:15 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:35 М/с "Проказник Энджело".
3:45 М/с "Проказник Энджело".
4:00 М/с "Проказник Энджело".
4:10 М/с "Проказник Энджело".
4:25 М/с "Проказник Энджело".
4:35 М/с "Проказник Энджело".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
18:30 Прем'єра. "Розсміши коміка", 16 сезон, 2 еп.
19:30 ТСН.
20:15 "Українські сенсації".
21:30 Прем'єра. "Жіночий квартал", 2 сезон, 4 еп.
23:30 "Світське життя".
1:30 "Ліга сміху", 5 сезон, 11 еп.
3:10 "Розсміши коміка", 16 сезон.
4:55 Мультфільм.
СТБ
19:00 "X-Фактор", 10 сезон, 5 еп.
21:45 "МастерШеф", 9 сезон, 7 еп.
1:10 "Слідство ведуть екстрасенси".
3:15 "У пошуках істини".
4:40 "ВусоЛапоХвіст".
ICTV
18:45 Факти. Вечір.
19:10 Х/ф "Перевізник 3".
21:05 Х/ф "Перевізник: Спадщина".
22:50 Прем'єра. Х/ф "Правило бою".
0:25 Скетч-шоу "На трьох", 6 сезон.
2:10 Я зняв!
4:20 Скарб нації.
4:25 Еврика!
4:35 Факти.
Новий канал
18:00 Х/ф "Трансформери 3".
21:00 Х/ф "Трансформери: Час вимирання".
0:25 Х/ф "Піраміда".
2:00 Х/ф "Інший світ: Еволюція".
3:35 Зона ночі.
2+2
17:50 Х/ф "База Клейтон".
19:45 Х/ф "Зламана стріла".
21:50 Х/ф "Чорний орел".
23:40 Х/ф "Спека".
1:25 "Облом.UA".
4:35 "Цілком таємно".
К1
19:10 "Орел і Решка. Перезавантаження".
0:10 Х/ф "Красуні в Парижі".
2:20 "Вірю не вірю".
3:05 Т/с "Сусіди".
4:45 Мультфільм.
ТЕТ
17:15 Х/ф "Елвін і бурундуки 3".
18:55 Т/с "Одного разу під Полтавою", 8 сезон.
20:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 6 сезон.
20:30 Т/с "Одного разу під Полтавою", 8 сезон.
21:35 Т/с "Одного разу під Полтавою", 6 сезон.
22:10 Т/с "Зірконавти".
0:45 Казки У Кіно.
1:15 Панянка-селянка, 2 сезон.
2:05 Теорія зради.
2:50 Бар "Дак".
3:40 Т/с "Віталька".
НТН
18:05 "Переломні 80-ті".
19:00 "Свідок".
19:30 Х/ф "Формула кохання".
21:15 Х/ф "Закусочна на колесах".
23:20 Х/ф "Ніндзя 2".
1:15 "Реальні злочинці".
2:20 "Свідок".
2:50 "Випадковий свідок".
3:10 "Речовий доказ".
4:10 "Легенди бандитського Києва".
Інтер
20:00 "Подробиці".
20:30 "Крутіше всіх", 5 сезон, 5 еп.
22:30 Т/с "Я - охоронець". Фільм 1. "Кілер до ювілею", 1-4 с.
2:05 "Подробиці".
2:35 "Орел і Решка. Морський сезон".
4:30 Ексклюзивне інтерв'ю з Олександром Усиком.
UA: ПЕРШИЙ
17:15 Д/ф "Наша Земля - Наші Океани".
19:00 Х/ф "Гніздо Горлиці".
21:00 Новини.
21:25 Д/с "Спільноти тварин".
22:25 Х/ф "Дірк Джентлі", 2 с.
23:30 Новини.
0:00 Телепродаж "ТЮСО" (на комерційних умовах).
2:00 Новини.
2:25 UA: Фольк. Спогади.
3:20 Своя земля.
3:50 Новини.
4:15 Сильна доля.
К2
18:00 Дачна відповідь.
19:50 Майстри ремонту.
22:10 Фазенда.
0:10 Корисні поради.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:50 Мультфільми.
Піксель
17:10 М/с "Каю".
18:00 М/с "Октонавти".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
20:00 М/с "Смішарики".
22:00 М/с "Пригоди Мауглі".
22:30 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
22:50 М/с "Октонавти".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
Прямий
17:00 "Репортер". Новини.
17:10 "Щасливе інтерв'ю".
18:00 "Великий марафон" з Лейлою Мамедовою.
21:00 "Закрита зона" з Володимиром Ар'євим.
21:25 "Владахохотала".
22:00 Ток-шоу "The Week" з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим.
23:00 "Вата-шоу".
0:35 Повтори.
Індиго TV
17:50 Т/с "CSI: Місце злочину".
20:20 Реальна містика.
23:15 Т/с "П'ята варта".
3:25 "Життя в іншому вимірі".
4:55 "Єврочекін".
Fox Life
17:40 Т/с "Это мы", 2 сезон, 3 с. "Дежавю".
18:20 Т/с "Это мы", 2 сезон, 4 с. "Все еще там".
19:05 Т/с "Касл", 8 сезон, 9 с. "Смертельный тон".
19:50 Т/с "Касл", 8 сезон, 10 с. "Свидетель обвинения".
20:30 Т/с "Касл", 8 сезон, 11 с. "Мёртвый коммунист".
21:15 Т/с "Касл", 8 сезон, 12 с. "Поиски виновного".
21:55 Т/с "Звезда", 3 сезон, 3 с. "Семейное дело".
22:40 Т/с "Звезда", 3 сезон, 4 с. "Все пропало".
23:25 Т/с "Звезда", 3 сезон, 5 с. "Однажды мы все будем свободны".
0:10 Т/с "Звезда", 3 сезон, 6 с. "Добавь".
0:50 Т/с "Звезда", 3 сезон, 7 с. "Карма".
1:35 Х/ф "Хоть раз в жизни".
3:20 Т/с "Это мы", 2 сезон, 9 с. "Номер два".
4:05 Т/с "Это мы", 2 сезон, 10 с. "Номер три".
4:50 Т/с "Это мы", 2 сезон, 11 с. "Пятое колесо".
Nickеlodeon
17:10 Т/с "Команда рыцарей", 1 сезон, 12 с. "Рыцари, вперед!".
17:35 Т/с "Команда рыцарей", 1 сезон, 13 с. "Отцы и дети".
17:55 М/с "Эволюция Черепашек-ниндзя", 1 сезон, 5 с. "Крысаж / Карнавальная схватка".
18:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 108 с. "Похититель крабсбургеров / У Планктона посетитель".
18:40 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 109 с. "Одноклассники / "Крабсбург Хроника".
19:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 110 с. "Девичник / Выставка домашних питомцев".
19:15 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 9 с. "СПА-класс".
19:40 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 10 с. "Зелёные пальцы".
20:05 М/с "Эволюция Черепашек-ниндзя", 1 сезон, 20 с. "Мистическая библиотека / Пурпурная игра".
20:25 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 3 с. "Табель успеваемости".
20:45 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 4 с. "Фиби против Макса".
21:10 Т/с "Команда рыцарей", 1 сезон, 4 с. "Магия рыцарей".
21:30 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 5 с. "ГрязеКлякс".
21:50 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 24 с. "Смертельный прыжок тунца: Фредди, Джейд, Робби - часть 1".
22:15 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 25 с. "Смертельный прыжок тунца: Фредди, Джейд, Робби - часть 2".
22:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 113 с. "Хрустомялки / Карточка".
23:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 114 с. "Уважаемые викинги / Обман".
23:20 М/с "Волшебные покровители", 162 с. "Каждому свое / Дикий и Дерзкий".
23:45 М/с "Волшебные покровители", 163 с. "Фее-кон / Голодные игры".
0:05 Т/с "Школа Рока", 3 сезон, 2 с. "Хочешь, расскажу секрет?".
0:30 Т/с "Школа Рока", 3 сезон, 3 с. "Из какого теста".
0:50 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 3 с. "Опасные игры - часть 3".
1:15 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 4 с. "Пациент под наблюдением".
1:35 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 2 с. "Званый ужин".
1:55 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 3 с. "Табель успеваемости".
2:20 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 5 с. "Хочу остаться со Спенсером".
2:40 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 26 с. "Вынос мозга".
3:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 111 с. "Губка Боб против Громадины".
3:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 112 с. "Полезные ископаемые / Хор мальчиков".
3:50 М/с "Волшебные покровители", 160 с. "Голубой ангел / Пришелец Марк".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 161 с. "Кларк Лазер / Женат на мамочке".
4:25 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 1 с. "Опасные игры - часть 1".
4:45 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 2 с. "Опасные игры - часть 2".
МАЛЯТКО ТV
17:40 М/с "Лис Микита".
18:00 М/с "Суперкнига".
18:35 М/с "Сіссі - молода імператриця".
21:00 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
0:00 М/с "Кубі друзі".
1:40 М/с "Лис Микита".
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
ATR
17:35 Altin Devir. Історична програма.
18:00 Ecdatlar Sesi.
18:30 Д/ф "Імперія коллаборанта".
19:00 Prime: Даниленко.
20:00 Ток-шоу "Kopur
22:05 Prime: Мацарський.
23:05 Вечір з Яніною Соколовою.
23:20 Нічний ефір.
3:00 Нічний ефір.
Star Cinema
17:15 Х/ф "Остання роль Рити".
19:05 Х/ф "Арифметика підступності".
20:35 Т/с "Розлучниця", 1-4 с.
23:40 Т/с "Розлучниця", 5-8 с.
2:45 Т/с "Розлучниця", 9-12 с.
Star Family
18:35 Х/ф "Не квап кохання!".
20:25 Х/ф "Шукайте маму".
21:55 Т/с "Нічні ластівки", 1-4 с.
1:10 Т/с "Нічні ластівки", 5-8 с.
4:25 Х/ф "Маша і море".