Телепрограма на 14 липня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Час української анімації.
7:45 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
9:25 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
11:05 Х/ф "Чудо в краю забуття".
12:50 Х/ф "Звинувачується весілля".
14:10 Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися".
15:40 Х/ф "Всього один поворот".
17:00 Х/ф "Людина в зеленому кімоно".
18:15 Х/ф "Лінія смерті".
19:55 Х/ф "Кому вгору, кому вниз".
21:25 Х/ф "Фарт".
22:45 Х/ф "Плем'я".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:35 Час української анімації.
12:20 Х/ф "Так, ні, напевно".
14:15 Х/ф "Ізі".
15:55 Х/ф "Наречена втікачка".
17:55 Х/ф "Сержант Білко".
19:35 Х/ф "Красуня і чудовисько".
21:30 Х/ф "Реальність кусається".
23:10 Х/ф "Любіть Куперів".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Автостопом по галактиці".
14:55 Х/ф "Одного разу в Голлівуді".
16:40 Х/ф "Три дні на вбивство".
18:40 Х/ф "Пограбування казино".
20:20 Х/ф "Вдача Логана".
22:20 Х/ф "Вовк з Уолл-стріт".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:35 Час української анімації.
12:20 Х/ф "Так, ні, напевно".
14:15 Х/ф "Ізі".
15:55 Х/ф "Наречена втікачка".
17:55 Х/ф "Сержант Білко".
19:35 Х/ф "Красуня і чудовисько".
21:30 Х/ф "Реальність кусається".
23:10 Х/ф "Любіть Куперів".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Назар Стодоля".
8:25 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
10:00 Х/ф "Мільйон у шлюбному кошику".
11:40 Х/ф "Пропала грамота".
13:00 Х/ф "Людина, яка пізнала нескінченність".
14:50 Х/ф "Ілюзіоніст".
16:45 Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса".
18:30 Х/ф "Дихай".
20:30 Х/ф "Несвяті".
22:10 Х/ф "Мушкетер".
23:55 Х/ф "Читець".
2:00 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Майор та магія", 28 с.
6:00 Т/с "Північний вітер", 5 с.
6:45 Т/с "Північний вітер", 6 с.
7:30 Т/с "Північний вітер", 7 с.
8:15 Т/с "Північний вітер", 8 с.
9:15 Т/с "Шулер", 5 с.
10:00 Т/с "Шулер", 6 с.
11:00 Т/с "Шулер", 7 с.
11:45 Т/с "Шулер", 8 с.
12:45 Т/с "Шулер", 9 с.
13:30 Т/с "Шулер", 10 с.
14:30 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 5 с.
15:15 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 6 с.
16:15 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 7 с.
17:00 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 8 с.
18:00 Т/с "Володимирська, 15", 12 с.
18:45 Т/с "Володимирська, 15", 13 с.
19:30 Т/с "Володимирська, 15", 14 с.
20:15 Т/с "Володимирська, 15", 15 с.
21:00 Т/с "Володимирська, 15", 16 с.
22:00 Т/с "Клан ювелірів", 93 с.
22:45 Т/с "Клан ювелірів", 94 с.
23:30 Т/с "Клан ювелірів", 95 с.
0:30 Х/ф "Тривожна відпустка адвоката Ларіної".
2:15 Т/с "Майор та магія", 28 с.
3:00 Т/с "Майор та магія", 29 с.
3:45 Т/с "Майор та магія", 30 с.
4:30 Т/с "Майор та магія", 31 с.
Star Cinema
6:30 "Історія України".
7:35 Т/с "Котовський", 1-4 с.
10:40 Т/с "Котовський", 5-8 с.
13:45 Х/ф "Я тебе нікому не віддам", 1-4 с.
16:45 Х/ф "Сестричка".
18:15 Х/ф "Жінка, не схильна до авантюр".
19:55 Х/ф "Репетитор".
21:30 Х/ф "Вчитель музики".
23:00 Т/с "Північний вітер", 1-4 с.
2:05 Т/с "Північний вітер", 5-8 с.
Star Family
6:00 Т/с "Винищувачі", 1-4 с.
9:00 Т/с "Маестро", 7-10 с.
12:10 Т/с "Маестро", 11 і 12 с.
13:45 Х/ф "Попелюшка.ru".
15:30 Х/ф "Час гріхів".
17:05 Х/ф "Уроки спокуси".
18:45 Х/ф "Знак долі".
20:30 Х/ф "Арфа для коханої".
21:55 Т/с "Затемнення", 48-52 с.
1:50 Т/с "Затемнення", 53-57 с.