Телепрограма на 13 лютого, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Буркотун".
8:50 Х/ф "Холодна війна".
10:25 Т/с "Жінки брешуть краще".
12:00 Х/ф "Незакінчений урок", 1 с.
13:10 Х/ф "Незакінчений урок", 2 с.
14:20 Х/ф "Чудо в краю забуття".
16:05 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
17:45 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
19:25 Х/ф "Тримай біля серця".
21:20 Т/с "Жінки брешуть краще".
22:55 Х/ф "Кохання. Смертельна гра...".
0:25 Х/ф "Чай з бергамотом".
1:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:30 Час української анімації.
12:10 Х/ф "Каспер".
13:55 Х/ф "Мис Страху".
16:05 Х/ф "Таксі 3".
17:35 Х/ф "Борг проти Макінроя".
19:25 Х/ф "Таксі 4".
21:05 Х/ф "З любовю, Розі".
22:50 Х/ф "Митниця дає добро".
0:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
11:15 Час української анімації.
13:20 Х/ф "Чорний метелик".
15:00 Х/ф "Області темряви".
16:55 Х/ф "Три дні на вбивство".
19:00 Х/ф "Будь-якою ціною".
20:50 Х/ф "Білосніжка та мисливець".
23:05 Х/ф "Експеримент".
0:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:30 Час української анімації.
12:10 Х/ф "Каспер".
13:55 Х/ф "Мис Страху".
16:05 Х/ф "Таксі 3".
17:35 Х/ф "Борг проти Макінроя".
19:25 Х/ф "Таксі 4".
21:05 Х/ф "З любовю, Розі".
22:50 Х/ф "Митниця дає добро".
0:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
7:25 Х/ф "Пропала грамота".
8:45 Х/ф "Дама з папугою".
10:25 Х/ф "Захар Беркут".
12:05 Х/ф "Харві Мілк".
14:15 Х/ф "Зворотна тяга".
16:35 Х/ф "Повернення у Брайдсхед".
18:50 Х/ф "Конан-варвар".
20:45 Х/ф "К-19".
23:05 Х/ф "Вогонь та лід".
0:35 Х/ф "Залізний лицар 2".
2:25 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Шулер", 9 с.
6:10 Т/с "Подвійне життя", 7 с.
7:00 Т/с "Подвійне життя", 8 с.
7:55 Т/с "Ніконов і Ко", 3 с.
8:40 Т/с "Ніконов і Ко", 4 с.
9:25 Т/с "Менталіст", 12 с.
10:10 Т/с "Менталіст", 14 с.
11:05 Т/с "Майор та магія", 21 с.
11:50 Т/с "Майор та магія", 22 с.
12:35 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 5 с.
13:25 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 6 с.
14:20 Т/с "Кримінолог", 5 с.
15:05 Т/с "Кримінолог", 6 с.
15:50 Х/ф "Третього не дано", 1 і 2 с.
17:20 Т/с "Ніконов і Ко", 7 с.
18:05 Т/с "Ніконов і Ко", 8 с.
18:50 Т/с "Менталіст", 15 с.
19:40 Т/с "Менталіст", 16 с.
20:30 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 7 с.
21:20 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 8 с.
22:15 Т/с "Кримінолог", 7 с.
22:55 Т/с "Кримінолог", 8 с.
23:40 Т/с "Майор та магія", 23 с.
0:25 Т/с "Майор та магія", 24 с.
1:10 Т/с "Небо у вогні", 7 с.
1:55 Т/с "Небо у вогні", 8 с.
2:45 Т/с "Володимирська, 15", 15 с.
3:30 Т/с "Володимирська, 15", 16 с.
4:20 Т/с "Шулер", 9 с.
Star Family
5:35 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Чужі таємниці", 3-6 с.
9:10 Х/ф "Любити не можна забути".
10:40 Х/ф "Фото моєї дівчини".
12:15 Х/ф "Знак долі".
14:00 Т/с "Чужі таємниці", 5-8 с.
17:10 Т/с "Винищувачі", 11 і 12 с.
18:35 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 1 і 2 с.
20:20 Х/ф "Доглядальниця".
22:00 Х/ф "Любити не можна забути".
23:30 Т/с "Чужі таємниці", 5-8 с.
2:40 Т/с "Винищувачі", 11 і 12 с.
4:05 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 1 і 2 с.