Телепрограма на 14 серпня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Час української анімації.
7:30 Х/ф "Мамо, я льотчика люблю".
9:05 Х/ф "Будемо чекати, повертайся".
10:35 Х/ф "Вавілон ХХ".
12:15 Х/ф "Остання реліквія".
13:50 Т/с "Жінки брешуть краще".
15:25 Х/ф "Незакінчений урок", 1 с.
16:35 Х/ф "Іній".
18:40 Т/с "Розпусниці".
20:15 Х/ф "Гніздо горлиці".
22:00 Т/с "Жінки брешуть краще".
23:35 Х/ф "Укол парасолькою".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
12:55 Х/ф "Лускунчик і чотири королівства".
14:40 Х/ф "Недоторкані".
16:25 Х/ф "Дилема".
18:20 Х/ф "Планета Ка-Пекс".
20:20 Х/ф "Траффік", 1 с.
21:55 Х/ф "Траффік", 2 с.
23:25 Х/ф "Траффік", 3 с.
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Клони".
14:20 Х/ф "Автостопом по галактиці".
16:10 Х/ф "Дикі історії".
18:15 Х/ф "Вдача Логана".
20:15 Х/ф "Потяг до Юми".
22:20 Х/ф "Вовк з Уолл-стріт".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
12:55 Х/ф "Лускунчик і чотири королівства".
14:40 Х/ф "Недоторкані".
16:25 Х/ф "Дилема".
18:20 Х/ф "Планета Ка-Пекс".
20:20 Х/ф "Траффік", 1 с.
21:55 Х/ф "Траффік", 2 с.
23:25 Х/ф "Траффік", 3 с.
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Важко бути Богом".
9:15 Х/ф "Генеральна репетиція", 1 с.
10:25 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
12:30 Х/ф "Конан-варвар".
14:25 Х/ф "Орел Дев'ятого легіону".
16:20 Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса".
18:00 Х/ф "Портрет леді".
20:25 Х/ф "Прірва".
21:55 Х/ф "Повернення у Брайдсхед".
0:10 Х/ф "Ворон: Спасіння".
1:55 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Викрадення богині", 4 с.
6:00 Х/ф "Мертвий, живий, небезпечний", 2 с.
7:00 Т/с "Північний вітер", 3 с.
7:45 Т/с "Північний вітер", 4 с.
8:45 Т/с "Ніконов і Ко", 3 с.
9:30 Т/с "Ніконов і Ко", 4 с.
10:30 Т/с "Клан ювелірів", 9 с.
11:15 Т/с "Клан ювелірів", 10 с.
12:15 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 3 с.
13:00 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 4 с.
14:00 Т/с "Небо у вогні", 5 с.
14:45 Т/с "Небо у вогні", 6 с.
15:30 Т/с "Північний вітер", 5 с.
16:15 Т/с "Північний вітер", 6 с.
17:15 Т/с "Клан ювелірів", 11 с.
18:00 Т/с "Клан ювелірів", 12 с.
19:00 Т/с "Ніконов і Ко", 5 с.
19:45 Т/с "Ніконов і Ко", 6 с.
20:30 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 5 с.
21:15 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 6 с.
22:10 Т/с "Шулер", 5 с.
23:00 Т/с "Шулер", 6 с.
23:45 Т/с "Клан ювелірів", 13 с.
0:30 Т/с "Клан ювелірів", 14 с.
1:20 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 9 с.
2:10 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 10 с.
3:00 Т/с "Майор та магія", 21 с.
3:45 Т/с "Майор та магія", 22 с.
4:30 Т/с "Викрадення богині", 4 с.
Star Cinema
6:05 "Історія України".
7:55 Т/с "Таємниці та брехня", 5-8 с.
11:10 Х/ф "Торкнутися неба".
12:35 Х/ф "Сонцестояння".
14:20 Т/с "Таємниці та брехня", 5-8 с.
17:35 Х/ф "Чужі душі".
19:00 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 1-4 с.
22:20 Х/ф "Кульбабка".
23:50 Х/ф "Торкнутися неба".
1:15 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 1-4 с.
4:35 Х/ф "Кульбабка".
Star Family
5:10 "Титанік", 1 еп.
6:00 Т/с "Рідні люди", 38-41 с.
9:05 Х/ф "Ти завжди будеш зі мною?".
10:40 Х/ф "Чорна сукня".
12:15 Х/ф "Білий паровоз".
13:35 Т/с "Рідні люди", 40-43 с.
16:40 Х/ф "Повернешся - поговоримо", 3 і 4 с.
18:10 Т/с "Блудні діти", 1 і 2 с.
19:45 Х/ф "Прилетить раптом чарівник".
21:20 Х/ф "Ти завжди будеш зі мною?".
23:00 Т/с "Рідні люди", 40-43 с.
2:05 Х/ф "Повернешся - поговоримо", 3 і 4 с.
3:35 Т/с "Блудні діти", 1 і 2 с.