Телепрограма на 19 жовтня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Тест на кохання", 3 с.
7:50 Д/ф "Кобзар".
8:50 Х/ф "Зрадник".
10:25 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
12:05 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
13:45 Х/ф "Холодна війна".
15:20 Х/ф "Життя як цирк".
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:50 Час української анімації.
11:15 Х/ф "Вік Адалін".
13:10 Х/ф "Агент 117: Місія в Ріо".
14:55 Т/с "Волею випадку".
16:05 Х/ф "Новий хлопець моєї мами".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:25 Х/ф "Крутi чуваки".
14:25 Х/ф "Шпигунська гра".
16:05 Х/ф "Не впіймали - не злодій".
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:50 Час української анімації.
11:15 Х/ф "Вік Адалін".
13:10 Х/ф "Агент 117: Місія в Ріо".
14:55 Т/с "Волею випадку".
16:05 Х/ф "Новий хлопець моєї мами".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Таємниця Чингісхана".
8:45 Х/ф "Важко бути Богом".
11:00 Х/ф "Миргород та його мешканці".
13:20 Х/ф "Війна Чарлі Вілсона".
15:05 Х/ф "Мушкетер".
16:50 Х/ф "Будинок летючих кинджалів".
BOLT
5:10 Т/с "Подвійне життя", 10 с.
6:00 Т/с "Клан ювелірів", 87 с.
6:45 Т/с "Клан ювелірів", 88 с.
7:30 Т/с "Клан ювелірів", 89 с.
8:15 Т/с "Клан ювелірів", 90 с.
9:00 Т/с "Клан ювелірів", 91 с.
10:00 Т/с "Майор та магія", 1 с.
10:45 Т/с "Майор та магія", 2 с.
11:30 Т/с "Майор та магія", 3 с.
12:15 Т/с "Майор та магія", 4 с.
13:00 Т/с "Майор та магія", 5 с.
14:00 Т/с "Код Костянтина", 1 с.
14:45 Т/с "Код Костянтина", 2 с.
15:30 Т/с "Код Костянтина", 3 с.
16:15 Т/с "Код Костянтина", 4 с.
Star Cinema
6:00 "Історія України".
8:25 Т/с "Блудні діти", 1-4 с.
11:25 Т/с "Блудні діти", 5-8 с.
14:25 Т/с "Блудні діти", 9-12 с.
Star Family
5:15 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Рідні люди", 128-132 с.
9:50 Т/с "Рідні люди", 133-137 с.
13:40 Х/ф "Доглядальниця".
15:20 Х/ф "Чужі душі".
16:45 Х/ф "Торкнутися неба".