Телепрограма на 9 серпня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Д/ф "Олександр Довженко. Одеський світанок".
7:35 Х/ф "Дрібниці життя".
8:50 Х/ф "Іній".
10:55 Х/ф "Поки є час".
12:15 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 1 с.
13:30 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 2 с.
14:40 Х/ф "Як коваль щастя шукав".
16:05 Х/ф "Загублене місто".
17:45 Х/ф "Провінційний роман", 1 с.
19:00 Х/ф "Провінційний роман", 2 с.
20:05 Х/ф "Укол парасолькою".
21:45 Х/ф "Брама".
23:35 Х/ф "Такі красиві люди".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:50 Час української анімації.
11:10 Х/ф "ТойХтоПройшовКрізьВогонь".
13:00 Х/ф "Аманда".
14:50 Х/ф "Траса 60".
16:50 Х/ф "Прибульці 2: Коридори часу".
18:50 Х/ф "Агент 117: Місія в Ріо".
20:35 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
22:25 Х/ф "Містер Ніхто".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
12:55 Х/ф "Я - четвертий".
14:50 Х/ф "Хаос".
16:40 Х/ф "Ласкаво просимо до капкану".
18:25 Х/ф "Всевидюче око".
20:10 Х/ф "Варкрафт: Початок".
22:15 Х/ф "Ефект колібрі".
0:00 Х/ф "88 хвилин".
1:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:50 Час української анімації.
11:10 Х/ф "ТойХтоПройшовКрізьВогонь".
13:00 Х/ф "Аманда".
14:50 Х/ф "Траса 60".
16:50 Х/ф "Прибульці 2: Коридори часу".
18:50 Х/ф "Агент 117: Місія в Ріо".
20:35 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
22:25 Х/ф "Містер Ніхто".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Білий птах з чорною ознакою".
8:45 Х/ф "Веселі Жабокричі".
9:55 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
12:00 Х/ф "Помпеї".
13:45 Х/ф "Серена".
15:40 Х/ф "Білий лебідь".
17:40 Х/ф "Мушкетер".
19:25 Х/ф "Центуріон".
21:05 Х/ф "Бути Астрід Ліндгрен".
23:10 Х/ф "Мері Шеллі та монстр Франкенштейна".
1:15 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Північний вітер", 5 с.
6:00 Т/с "Викрадення богині", 5 с.
6:45 Т/с "Викрадення богині", 6 с.
7:30 Т/с "Викрадення богині", 7 с.
8:15 Т/с "Викрадення богині", 8 с.
9:00 Х/ф "Право на помилування", 1-4 с.
12:00 Т/с "Чужі крила", 3 с.
12:45 Т/с "Чужі крила", 4 с.
13:30 Т/с "Чужі крила", 5 с.
14:15 Т/с "Чужі крила", 6 с.
15:00 Х/ф "Танці маріонеток", 1-4 с.
18:00 Т/с "Нюхач 3", 1 с.
18:45 Т/с "Нюхач 3", 2 с.
19:45 Т/с "Нюхач 3", 3 с.
20:30 Т/с "Нюхач 3", 4 с.
21:30 Т/с "Нюхач 3", 5 с.
22:15 Т/с "Нюхач 3", 6 с.
23:15 Т/с "Нюхач 3", 7 с.
0:00 Т/с "Нюхач 3", 8 с.
0:45 Х/ф "Вихід".
2:15 Т/с "Північний вітер", 4 с.
3:00 Т/с "Північний вітер", 5 с.
3:45 Т/с "Північний вітер", 6 с.
4:30 Т/с "Північний вітер", 7 с.
Star Family
5:00 "Відкритий космос", 3 еп.
6:00 Х/ф "Криве дзеркало душі", 1-4 с.
9:10 Т/с "Менталіст", 1-4 с.
12:40 Т/с "Менталіст", 5 і 6 с.
14:20 Х/ф "Рік Золотої Рибки".
16:15 Х/ф "Сім'Я".
17:55 Х/ф "Психопатка".
19:50 Х/ф "Карасі".
21:40 Т/с "Жаркий лід", 51-55 с.
1:25 Т/с "Жаркий лід", 56-60 с.