Телепрограма на 22 вересня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Д/ф "Українська символіка. Прапор".
8:00 Х/ф "Сказання про двох братів-близнюків".
9:20 Х/ф "А життя продовжується".
11:00 Х/ф "Мамо, я льотчика люблю".
12:35 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
14:10 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
15:45 Д/ф "Олександр Довженко. Одеський світанок".
16:20 Х/ф "Гірська жінка: На війні".
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Під кайфом і збентежені".
14:25 Х/ф "Джонні Д.".
16:45 Х/ф "Шалений Будапешт".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Варкрафт: Початок".
15:10 Х/ф "Міняючи реальність".
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Під кайфом і збентежені".
14:25 Х/ф "Джонні Д.".
16:45 Х/ф "Шалений Будапешт".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
9:00 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
10:10 Х/ф "Захар Беркут".
11:50 Х/ф "Дама з папугою".
13:30 Х/ф "Прірва".
15:00 Х/ф "Річка".
BOLT
5:15 Т/с "Майор та магія", 12 с.
6:00 Т/с "Клан ювелірів", 54 с.
6:45 Т/с "Клан ювелірів", 55 с.
7:30 Т/с "Клан ювелірів", 56 с.
8:30 Т/с "Клан ювелірів", 57 с.
9:15 Т/с "Клан ювелірів", 58 с.
10:00 Т/с "Клан ювелірів", 59 с.
11:00 Т/с "Ніконов і Ко", 5 с.
11:45 Т/с "Ніконов і Ко", 6 с.
12:30 Т/с "Ніконов і Ко", 7 с.
13:15 Т/с "Ніконов і Ко", 8 с.
14:00 Т/с "Ніконов і Ко", 9 с.
14:50 Х/ф "Незламна", 1-4 с.
Star Cinema
5:15 Х/ф "Наречена мого друга".
7:00 "Історія України".
7:20 Т/с "Життя після життя", 9-12 с.
10:40 Т/с "Життя після життя", 13-16 с.
14:00 Х/ф "Любов одна".
15:45 Х/ф "Фото на документи".
Star Family
5:05 "Відкритий космос", 4 еп.
6:00 Т/с "Кохання за законом", 23-27 с.
9:45 Т/с "Кохання за законом", 28-32 с.
13:30 Х/ф "Сім Я".
15:05 Х/ф "Коханий за наймом".
16:45 Х/ф "Дім, милий дім!".