Телепрограма на 6 серпня, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Аве Марія".
8:40 Х/ф "Життя як цирк", 1 с.
9:45 Х/ф "Життя як цирк", 2 с.
10:50 Х/ф "Золотий ланцюг".
12:20 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
13:55 Х/ф "Вбивство у зимовій Ялті".
15:40 Х/ф "Халепа на 5 Baksiv".
17:05 Х/ф "Тигри" на льоду".
18:25 Х/ф "На мить озирнутися", 1 с.
19:35 Х/ф "На мить озирнутися", 2 с.
20:45 Х/ф "Звинувачується весілля".
22:05 Х/ф "Стрімголов".
23:55 Х/ф "А життя продовжується".
1:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:10 Час української анімації.
9:20 Час української анімації.
10:25 Х/ф "Меркурій у небезпеці".
12:20 Х/ф "По(друг)а".
13:50 Х/ф "Червоний".
15:45 Х/ф "Капітан Фантастік".
17:45 Х/ф "Патерсон".
19:45 Х/ф "Брехун, брехун".
21:15 Х/ф "Аманда".
23:05 Х/ф "Прибульці 2: Коридори часу".
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:40 Час української анімації.
10:20 Час української анімації.
11:55 Х/ф "Форсаж 7".
14:15 Х/ф "Крижаний".
16:05 Х/ф "Мара".
17:45 Х/ф "88 хвилин".
19:35 Х/ф "Люсі".
21:10 Х/ф "Веселі канікули".
22:50 Х/ф "13 гріхів".
0:25 Х/ф "Всевидюче око".
2:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:10 Час української анімації.
9:20 Час української анімації.
10:25 Х/ф "Меркурій у небезпеці".
12:20 Х/ф "По(друг)а".
13:50 Х/ф "Червоний".
15:45 Х/ф "Капітан Фантастік".
17:45 Х/ф "Патерсон".
19:45 Х/ф "Брехун, брехун".
21:15 Х/ф "Аманда".
23:05 Х/ф "Прибульці 2: Коридори часу".
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Веселі Жабокричі".
8:20 Х/ф "Дама з папугою".
10:05 Х/ф "Меланхолійний вальс".
11:10 Х/ф "Лісова пісня. Мавка".
12:40 Х/ф "Зворотна тяга".
15:00 Х/ф "Генсбур. Кохання хулігана".
17:15 Х/ф "Солдат Джейн".
19:25 Х/ф "Мері Шеллі та монстр Франкенштейна".
21:30 Х/ф "Глибоке синє море".
23:15 Х/ф "Кільце дракона".
0:50 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Син батька народів", 8 с.
6:00 Т/с "Винищувачі", 7 с.
6:45 Т/с "Винищувачі", 8 с.
7:30 Т/с "Менталіст", 7 с.
8:15 Т/с "Менталіст", 8 с.
9:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 5 с.
9:45 Т/с "Смерть шпигунам!", 6 с.
10:45 Т/с "Небо у вогні", 7 с.
11:30 Т/с "Небо у вогні", 8 с.
12:15 Т/с "Небо у вогні", 9 с.
13:00 Т/с "Небо у вогні", 10 с.
14:00 Т/с "Нюхач 2", 5 с.
14:45 Т/с "Нюхач 2", 6 с.
15:30 Т/с "Чужі крила", 3 с.
16:15 Т/с "Чужі крила", 4 с.
17:15 Т/с "Право на захист", 7 с.
18:00 Т/с "Право на захист", 8 с.
18:45 Т/с "Нюхач 2", 7 с.
19:30 Т/с "Нюхач 2", 8 с.
20:15 Т/с "Код Костянтина", 18 с.
21:00 Т/с "Код Костянтина", 19 с.
21:45 Т/с "Код Костянтина", 20 с.
22:45 Х/ф "Перевертень у погонах".
0:15 Т/с "Прокурори", 14 с.
1:00 Т/с "Прокурори", 15 с.
1:45 Т/с "Прокурори", 16 с.
2:45 Т/с "Син батька народів", 7 с.
3:30 Т/с "Син батька народів", 8 с.
4:30 Т/с "Син батька народів", 9 с.
Star Family
5:40 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Жаркий лід", 53-56 с.
9:10 Х/ф "Рік Золотої Рибки".
11:05 Х/ф "Сім'Я".
12:45 Х/ф "Сестричка".
14:25 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 55-58 с.
17:35 Т/с "Менталіст", 1-4 с.
21:05 Х/ф "Карасі".
22:55 Х/ф "Рік Золотої Рибки".
0:50 Т/с "Жаркий лід", 57 і 58 с.
2:30 Т/с "Менталіст", 1-4 с.