Телепрограма на завтра, 14 листопада, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Кому вгору, кому вниз".
8:30 Х/ф "Нескорений".
10:20 Х/ф "Інша жінка", 1 і 2 с.
11:55 Х/ф "Інша жінка", 3 і 4 с.
13:30 Х/ф "Розсмішіть клоуна".
15:50 Х/ф "Зрадник".
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:25 Час української анімації.
12:05 Т/с "Волею випадку".
13:15 Х/ф "1+1. Порушуючи правила".
15:10 Х/ф "Замерзла з Майамі".
16:50 Х/ф "Прибульці 2: Коридори часу".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:05 Час української анімації.
13:05 Х/ф "Скло".
15:20 Х/ф "Людина-мураха".
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:25 Час української анімації.
12:05 Т/с "Волею випадку".
13:15 Х/ф "1+1. Порушуючи правила".
15:10 Х/ф "Замерзла з Майамі".
16:50 Х/ф "Прибульці 2: Коридори часу".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
7:45 Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу".
10:00 Х/ф "Дама з папугою".
11:40 Х/ф "Важко бути Богом".
13:55 Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса".
15:35 Х/ф "Закоханий Шекспір".
BOLT
5:40 Т/с "Клан ювелірів", 1 с.
6:35 Т/с "Клан ювелірів", 2 с.
7:35 Х/ф "Реквієм для свідка", 1 і 2 с.
9:20 Т/с "Майор та магія", 21 с.
10:05 Т/с "Майор та магія", 22 с.
10:55 Х/ф "Танці маріонеток", 1 і 2 с.
12:25 Прем'єра. Т/с "Прокурори", 5 с.
13:10 Прем'єра. Т/с "Прокурори", 6 с.
13:55 Т/с "Нічні ластівки", 5 с.
14:45 Т/с "Нічні ластівки", 6 с.
15:35 Т/с "Клан ювелірів", 7 с.
16:25 Т/с "Клан ювелірів", 8 с.
Star Cinema
5:10 Х/ф "Агентство "Мрія".
6:30 "Історія України".
7:15 Т/с "Смерть шпигунам!", 1-4 с.
10:45 Х/ф "Агентство "Мрія".
12:05 Х/ф "Лекції для домогосподарок".
13:55 Т/с "Смерть шпигунам!", 1-4 с.
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 170-173 с.
9:00 Х/ф "Ніколи не забуду тебе!".
10:35 Х/ф "Посміхнись, коли плачуть зірки".
12:10 Х/ф "Фото на документи".
13:50 Т/с "Рідні люди", 172-175 с.
16:50 Т/с "Таємниці та брехня", 3-6 с.