Телепрограма на завтра, 25 лютого, вівторок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Людина-оркестр".
8:30 Х/ф "Кому вгору, кому вниз".
10:00 Х/ф "На мить озирнутися", 1 с.
11:10 Х/ф "На мить озирнутися", 2 с.
12:20 Х/ф "Чудо в краю забуття".
14:05 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
15:40 Х/ф "Донбас".
17:45 Х/ф "Поки не випав сніг".
19:10 Х/ф "Всього один поворот".
20:30 Х/ф "Крути 1918".
22:20 Х/ф "Циганка Аза".
23:55 Х/ф "Приборкання непокірного".
1:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:35 Час української анімації.
12:20 Х/ф "Джонні Д.".
14:40 Х/ф "Голос монстра".
16:30 Х/ф "Наречений на двох".
18:10 Х/ф "Колесо чудес".
19:55 Х/ф "Шахраї".
21:40 Х/ф "Ціна пристрасті".
23:25 Х/ф "1+1. Порушуючи правила".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:05 Час української анімації.
13:05 Х/ф "Війна Богів: Безсмертні".
15:00 Х/ф "Падіння Лондона".
16:45 Х/ф "Загублене місто Z".
19:05 Х/ф "Ефект колібрі".
20:50 Х/ф "Нокаут".
22:30 Х/ф "Червоний Дракон".
0:35 Х/ф "Найбільш п'яний округ у світі".
2:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:35 Час української анімації.
12:20 Х/ф "Джонні Д.".
14:40 Х/ф "Голос монстра".
16:30 Х/ф "Наречений на двох".
18:10 Х/ф "Колесо чудес".
19:55 Х/ф "Шахраї".
21:40 Х/ф "Ціна пристрасті".
23:25 Х/ф "1+1. Порушуючи правила".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
7:30 Х/ф "Пропала грамота".
8:50 Х/ф "Два гусари", 2 с.
10:00 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 1 с.
11:20 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
13:25 Х/ф "Анжеліка, маркіза янголів".
15:20 Х/ф "Легка поведінка".
17:00 Х/ф "Вбити короля".
18:45 Х/ф "Ангел".
21:00 Х/ф "Людина, яка пізнала нескінченність".
22:50 Х/ф "Столітній старий, який виліз у вікно і зник".
0:45 Нічне промо.
BOLT
6:10 Т/с "Смерть шпигунам!", 3 с.
7:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 4 с.
7:50 Т/с "Північний вітер", 3 с.
8:35 Т/с "Північний вітер", 4 с.
9:20 Т/с "Код Костянтина", 1 с.
10:05 Т/с "Код Костянтина", 2 с.
10:50 Т/с "Небо у вогні", 1 с.
11:35 Т/с "Небо у вогні", 2 с.
12:20 Т/с "Нюхач 2", 1 с.
13:20 Т/с "Нюхач 2", 2 с.
14:10 Т/с "Право на захист", 3 с.
14:55 Т/с "Право на захист", 4 с.
15:45 Т/с "Потрійний захист", 9 с.
16:30 Т/с "Потрійний захист", 10 с.
17:15 Т/с "Небо у вогні", 3 с.
18:05 Т/с "Небо у вогні", 4 с.
18:55 Т/с "Код Костянтина", 3 с.
19:45 Т/с "Код Костянтина", 4 с.
20:30 Т/с "Потрійний захист", 11 с.
21:20 Т/с "Потрійний захист", 12 с.
22:05 Т/с "Нюхач 2", 3 с.
23:00 Т/с "Нюхач 2", 4 с.
23:50 Т/с "Північний вітер", 1 с.
0:35 Т/с "Північний вітер", 2 с.
1:20 Т/с "Право на захист", 1 с.
2:05 Т/с "Право на захист", 2 с.
2:50 Т/с "Володимирська, 15", 28 с.
3:40 Т/с "Володимирська, 15", 29 с.
4:25 Х/ф "Дід".
Star Family
5:20 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Чужі таємниці", 19-22 с.
9:10 Х/ф "Попелюшка.ru".
10:55 Х/ф "Фото на документи".
12:30 Х/ф "Щасливої дороги!".
14:15 Т/с "Чужі таємниці", 21-24 с.
17:25 Т/с "Блудні діти", 3-6 с.
20:30 Х/ф "Моя мама - Снігуронька".
22:00 Х/ф "Попелюшка.ru".
23:45 Т/с "Чужі таємниці", 21-24 с.
2:55 Т/с "Блудні діти", 3-6 с.