Телепрограма на 11 серпня, вівторок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Д/ф "Кобзар".
8:00 Д/ф "Dustards".
9:05 Х/ф "Високий блондин у чорному черевику".
10:40 Х/ф "Поет і княжна".
12:10 Х/ф "Заграва".
13:45 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
15:25 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
17:05 Х/ф "Нескорений".
18:55 Х/ф "Усім привіт".
20:20 Х/ф "Серед тисячі доріг".
21:45 Х/ф "Смертельно живий".
23:10 Х/ф "Ржака".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:05 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
10:15 Х/ф "Ніч в музеї".
12:05 Х/ф "Зелена книга".
14:15 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
15:55 Х/ф "Ціна пристрасті".
17:40 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
19:15 Х/ф "Мис Страху".
21:25 Х/ф "Колишніх агентів не буває".
23:05 Х/ф "Будинок з паранормальними явищами".
0:35 Х/ф "Кохання - це все, що тобі потрібно".
2:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Невразливий".
14:50 Х/ф "Час скажених псів".
16:25 Х/ф "Матриця часу".
18:10 Х/ф "Битва за Землю".
20:05 Х/ф "Я, робот".
22:00 Х/ф "Різники".
23:55 Х/ф "Дублікат".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:05 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
10:15 Х/ф "Ніч в музеї".
12:05 Х/ф "Зелена книга".
14:15 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
15:55 Х/ф "Ціна пристрасті".
17:40 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
19:15 Х/ф "Мис Страху".
21:25 Х/ф "Колишніх агентів не буває".
23:05 Х/ф "Будинок з паранормальними явищами".
0:35 Х/ф "Кохання - це все, що тобі потрібно".
2:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
8:35 Х/ф "Москаль-чарівник".
10:05 Х/ф "Казки старого чарівника", 1 с.
11:25 Х/ф "Казки старого чарівника", 2 с.
12:40 Х/ф "Анархісти".
14:25 Х/ф "Згадуючи 1942".
16:55 Х/ф "Гамлет".
19:15 Х/ф "Принцеса де Монпансьє".
21:35 Х/ф "Щелепи".
23:45 Х/ф "Саванна".
1:35 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Патруль Самооборона", 4 с.
6:00 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 3 с.
6:45 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 4 с.
7:30 Т/с "Менталіст", 10 с.
8:15 Т/с "Менталіст", 11 с.
9:00 Х/ф "Перевертень у погонах".
10:45 Х/ф "Реквієм для свідка", 1-4 с.
14:00 Т/с "Володимирська, 15", 1 с.
14:45 Т/с "Володимирська, 15", 2 с.
15:30 Т/с "Подвійне життя", 1 с.
16:15 Т/с "Подвійне життя", 2 с.
17:15 Т/с "Подвійне життя", 3 с.
18:00 Т/с "Подвійне життя", 4 с.
18:45 Т/с "Володимирська, 15", 3 с.
19:30 Т/с "Володимирська, 15", 4 с.
20:15 Т/с "Код Костянтина", 25 с.
21:00 Т/с "Код Костянтина", 26 с.
21:45 Т/с "Код Костянтина", 27 с.
22:45 Т/с "Шулер", 3 с.
23:30 Т/с "Шулер", 4 с.
0:15 Т/с "Прокурори", 17 с.
1:00 Т/с "Прокурори", 18 с.
1:45 Т/с "Прокурори", 19 с.
2:45 Т/с "Патруль Самооборона", 3 с.
3:30 Т/с "Патруль Самооборона", 4 с.
4:30 Т/с "Патруль Самооборона", 5 с.
Star Family
6:00 Т/с "Жаркий лід", 59-62 с.
9:10 Х/ф "Кохання під наглядом".
10:45 Х/ф "Психопатка".
12:40 Х/ф "Жінка, не схильна до авантюр".
14:25 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 61-64 с.
17:35 Т/с "Менталіст", 7-10 с.
20:55 Х/ф "Час гріхів".
22:35 Х/ф "Кохання під наглядом".
0:15 Т/с "Жаркий лід", 63 і 64 с.
1:55 Т/с "Менталіст", 7-10 с.