Телепрограма на 2 червня, вівторок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Д/ф "Кобзар".
8:00 Д/ф "Dustards".
9:05 Х/ф "Високий блондин у чорному черевику".
10:40 Х/ф "Поет і княжна".
12:10 Х/ф "Заграва".
13:45 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
15:25 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
17:05 Х/ф "Нескорений".
18:55 Х/ф "Усім привіт".
20:20 Х/ф "Серед тисячі доріг".
21:45 Х/ф "Смертельно живий".
23:10 Х/ф "Ржака".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:10 Х/ф "Стів Джобс".
12:15 Х/ф "Ізі".
13:55 Х/ф "Той Хто Пройшов Крізь Вогонь".
15:45 Х/ф "ЗахисниГ".
17:30 Х/ф "Лускунчик і чотири королівства".
19:15 Х/ф "Вишибайло".
20:50 Х/ф "Король вечірок".
22:30 Х/ф "Шахраї".
0:15 Х/ф "128 ударів серця на хвилину".
1:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:10 Х/ф "Заплати привиду".
14:50 Х/ф "Месники: Завершення".
17:55 Х/ф "Області темряви".
19:45 Х/ф "На межі".
21:35 Х/ф "Битва за Землю".
23:30 Х/ф "Вовк з Уолл-стріт".
2:30 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:10 Х/ф "Стів Джобс".
12:15 Х/ф "Ізі".
13:55 Х/ф "Той Хто Пройшов Крізь Вогонь".
15:45 Х/ф "ЗахисниГ".
17:30 Х/ф "Лускунчик і чотири королівства".
19:15 Х/ф "Вишибайло".
20:50 Х/ф "Король вечірок".
22:30 Х/ф "Шахраї".
0:15 Х/ф "128 ударів серця на хвилину".
1:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Білий птах з чорною ознакою".
8:50 Х/ф "Берег його життя", 1 с.
10:05 Х/ф "Берег його життя", 2 с.
11:20 Х/ф "Берег його життя", 3 с.
12:35 Х/ф "Слова".
14:20 Х/ф "Серена".
16:15 Х/ф "Білий лебідь".
18:15 Х/ф "Соломон Кейн".
20:00 Х/ф "Аполлон 13".
22:20 Х/ф "Столітній старий, який виліз у вікно і зник".
0:15 Х/ф "Франц".
2:10 Нічне промо.
BOLT
6:10 Х/ф "Без особливих прикмет".
7:40 Т/с "Патруль Самооборона", 1 с.
8:25 Т/с "Патруль Самооборона", 2 с.
9:10 Т/с "Нюхач 3", 1 с.
10:00 Т/с "Нюхач 3", 2 с.
10:50 Т/с "Прокурори", 1 с.
11:35 Т/с "Прокурори", 2 с.
12:15 Т/с "Секунда до...", 1 с.
13:05 Т/с "Секунда до...", 2 с.
13:55 Т/с "Смерть шпигунам!", 1 с.
14:45 Т/с "Смерть шпигунам!", 2 с.
15:40 Т/с "Майор та магія", 17 с.
16:25 Т/с "Майор та магія", 18 с.
17:15 Т/с "Секунда до...", 3 с.
18:05 Т/с "Секунда до...", 4 с.
18:55 Т/с "Патруль Самооборона", 3 с.
19:45 Т/с "Патруль Самооборона", 4 с.
20:30 Т/с "Прокурори", 3 с.
21:15 Т/с "Прокурори", 4 с.
22:00 Т/с "Нюхач 3", 3 с.
22:55 Т/с "Нюхач 3", 4 с.
23:45 Т/с "Майор та магія", 19 с.
0:30 Т/с "Майор та магія", 20 с.
1:15 Т/с "Смерть шпигунам!", 3 с.
2:05 Т/с "Смерть шпигунам!", 4 с.
2:55 Т/с "Право на захист", 3 с.
3:40 Т/с "Право на захист", 4 с.
4:25 Х/ф "Паршиві вівці", 2 і 3 с.
Star Family
5:05 "Титанік", 1 еп.
6:00 Т/с "Сестри по крові", 63-66 с.
9:20 Х/ф "Сюрприз".
11:00 Х/ф "Кульбабка".
12:35 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
14:05 Т/с "Сестри по крові", 65-68 с.
17:25 Х/ф "Я тебе нікому не віддам", 3 і 4 с.
19:00 Х/ф "Почати спочатку. Марта", 1 і 2 с.
20:35 Х/ф "Моя мама - Снігуронька!".
22:10 Х/ф "Сюрприз".
23:50 Т/с "Сестри по крові", 67 і 68 с.
1:30 Х/ф "Я тебе нікому не віддам", 3 і 4 с.
3:00 Х/ф "Почати спочатку. Марта", 1 і 2 с.
4:30 Х/ф "Моя мама - Снігуронька!".