Телепрограма на вчора, 25 вересня, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:20 М/с "Бен 10".
7:35 М/с "Бен 10".
7:45 М/с "Бен 10".
8:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
10:00 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:10 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:20 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:35 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:45 М/с "DC Девушки-супергерои".
11:00 М/с "Яблоко и Лук".
11:10 М/с "Яблоко и Лук".
11:30 М/с "Яблоко и Лук".
11:40 М/с "Яблоко и Лук".
12:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:05 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:15 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
13:00 М/с "Вся правда о медведях".
13:10 М/с "Вся правда о медведях".
13:20 М/с "Вся правда о медведях".
13:35 М/с "Вся правда о медведях".
13:45 М/с "Вся правда о медведях".
14:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:00 М/с "Юникитти".
15:10 М/с "Юникитти".
15:20 М/с "Юникитти".
15:35 М/с "Юникитти".
15:45 М/с "Юникитти".
16:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
1+1
6:00 "Українські сенсації".
6:30 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
7:00 ТСН.
7:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
8:00 ТСН.
8:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:00 ТСН.
9:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:25 "Життя відомих людей", 3 сезон, 20 і 10 еп.
11:20 "Одруження наосліп".
12:00 ТСН.
12:20 "Одруження наосліп".
14:00 ТСН.
14:15 "Одруження наосліп".
16:45 ТСН.
СТБ
5:15 Т/с "Коли ми вдома", 3 сезон, 24 і 25 с.
5:50 Х/ф "Неділі у Тіффані".
7:30 "Врятуйте нашу сім'ю", 3 сезон, 8 і 9 еп.
11:25 "Сліпа".
14:30 "Вікна-Новини".
14:50 "Сліпа".
ICTV
5:40 Громадянська оборона.
6:30 Ранок у великому місті.
6:45 Факти.
6:50 Спорт.
6:55 Ранок у великому місті.
7:15 Факти.
7:25 Ранок у великому місті.
7:45 Факти.
7:50 Спорт.
7:55 Ранок у великому місті.
8:45 Факти. Ранок.
9:15 Надзвичайні новини.
10:15 Антизомбі.
11:10 Т/с "Вижити за будь-яку ціну 2", 9 с.
11:55 Т/с "Вижити за будь-яку ціну 2", 12 і 13 с.
12:45 Факти. День.
13:15 Т/с "Вижити за будь-яку ціну 2", 13 с.
13:50 Прем'єра. Т/с "Вижити за будь-яку ціну 2", 15-17 с.
15:45 Факти. День.
16:20 Прем'єра. Т/с "Вижити за будь-яку ціну 2", 17 с.
16:35 Скетч-шоу "На трьох", 8 сезон.
Новий канал
5:10 Абзац!
6:00 Kids' Time. М/с "Майлз із майбутнього".
7:20 Вар'яти, 3 сезон, 5 еп.
8:25 У кого більше?, 4 еп. Джакарта.
10:30 Кохання на виживання, 4 сезон, 2 еп.
12:30 Аферисти в сітях, 4 сезон, 9 еп.
13:35 Аферисти в сітях, 4 сезон, 10 еп.
14:35 Х/ф "Мачо і Ботан".
16:50 Х/ф "Мачо і Ботан 2".
2+2
5:10 "Зловмисники".
6:00 Новини "Спецкор".
6:35 "ДжеДАІ".
7:10 Х/ф "Вхідний".
9:00 "Загублений світ".
11:55 Х/ф "Мегарозлом".
13:45 Х/ф "Тіньові вовки".
15:25 Т/с "Рекс", 1 сезон, 7 і 8 с.
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 "Скептик".
6:30 "Top Shop".
7:50 "ТіВі Абетка".
8:00 М/с "Юху та його друзі".
8:40 Т/с "Доктор Хто", 9 сезон, 11 і 12 с.
11:00 Т/с "Мисливці за реліквіями", 1 сезон, 13 і 14 с.
12:50 "Орел і Решка. Шопінг".
14:30 "Орел і Решка. Навколо світу".
15:25 "Орел і Решка. На краю світу".
16:20 "Орел і Решка. Івлєєва vs. Бєдняков".
ТЕТ
5:05 М/ф "Три Паньки хазяйнують".
5:15 М/ф "Ходить гарбуз по городу".
5:25 М/ф "Хто в лісі хазяїн?".
5:35 М/ф "Цап та баран".
5:40 М/ф "Козлик і віслючок".
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок. М/с "Фіксики".
6:15 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
6:45 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
7:15 М/с "Фіксики".
7:30 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
7:55 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
8:25 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
8:55 Т/с "Одного разу під Полтавою", 4 сезон.
9:35 Країна У 2.0.
10:05 Т/с "Одного разу під Полтавою", 4 сезон.
10:40 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
11:10 Країна У 2.0.
11:50 4 весілля, 1 сезон.
13:00 4 весілля, 6 сезон.
14:00 Панянка-селянка, 7 сезон.
15:05 Панянка-селянка, 3 сезон.
16:10 Богиня шопінгу. Блискуче повернення.
НТН
5:55 Х/ф "Тупик".
7:55 "Випадковий свідок".
8:30 "Свідок".
9:00 Х/ф "Каблучка з Амстердама".
10:45 Т/с "Переломний момент", 5 і 6 с.
12:30 "Свідок".
12:50 "Правда життя".
14:55 "Легенди бандитської Одеси".
16:30 "Свідок".
16:50 "Випадковий свідок".
Інтер
5:00 "Телемагазин".
5:30 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
7:00 Новини.
7:10 "Ранок з "Інтером".
8:00 Новини.
8:10 "Ранок з "Інтером".
9:00 Новини.
9:20 "Ранок з "Інтером".
10:00 "Корисна програма".
11:05 Т/с "Пані Фазілет і її доньки", 85 с.
12:00 Новини.
12:25 Т/с "Пані Фазілет і її доньки", 86 с.
13:20 "Добре здоров'я".
14:25 "Речдок".
16:20 "Речдок. Особливий випадок".
UA: ПЕРШИЙ
5:00 Погода.
5:10 Регіональний дайджест.
5:45 Спорт.
6:15 Шо? Як?
6:35 М/с "Чорний пірат".
6:50 Погода.
7:00 Новини.
7:05 Суспільна студія.
8:00 Новини.
8:05 Суспільна студія.
9:00 Новини.
9:05 Суспільна студія.
9:30 Т/с "Росселла", 15 с.
10:30 "Світова медицина". "Камбоджа - клініка Тонлесап".
11:00 "Дивовижні сади". "Японія".
11:25 Телепродаж (на комерційних умовах).
12:00 Суспільна студія.
13:00 Новини.
13:10 Суспільна студія.
15:00 Новини.
15:10 Спорт.
15:20 "Грандіозні проекти: Австралія".
16:30 Т/с "Полдарк", 17 с.
К2
5:10 Мультфільми.
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Ідеї ремонту.
8:40 Майстри ремонту.
9:40 Дім на заздрість усім.
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
13:00 Шеф-кухар.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:50 Правила життя.
16:50 Знаменитості.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Пригоди Тіммі".
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 "Казки на піску".
8:00 М/с "Хочу все знати".
8:30 "Веселі саморобки".
9:00 "ТіВі Абетка".
9:10 М/с "Лис Микита".
9:50 М/с "Майстерня Бібі".
10:20 М/с "Боб-будівельник".
10:30 М/с "Роботи-потяги".
11:00 "ТіВі Абетка".
11:05 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Майстерня Бібі".
12:30 М/с "Фіксики".
12:40 М/с "Смішарики".
13:00 М/с "Лис Микита".
13:40 М/с "Майстерня Бібі".
14:50 М/с "Рей і пожежний патруль".
15:00 М/с "Пожежник Сем".
15:20 М/с "Боб-будівельник".
15:40 М/с "Дуда і Дада".
15:50 М/с "Боббі і Білл".
16:10 М/с "Друзяки з джунглів".
16:20 М/с "Буба".
16:30 М/с "Шарлотта Суничка".
16:50 М/с "Пригоди Тіммі".
Прямий
7:00 "Репортер". Новини.
7:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Богданом Машаем та Миколою Матросовим.
7:45 "Медексперт" з Катериною Трушик.
8:00 "Репортер". Новини.
8:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Богданом Машаем та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
13:00 "Репортер". Новини.
13:10 "Гаряча тема" з Анастасією Міщенко.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 Ток-шоу "По факту" з Андріем Сайчуком, Лейлою Мамедовою і Вікторією Попович.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Час пік" з Оленою Курбановою.
Індиго TV
6:00 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:50 "Свекруха чи невістка".
13:50 "Місія: краса".
15:00 Т/с "Закон і порядок: Спеціальний корпус".
Fox Life
5:20 Т/с "Касл", 2 сезон, 9 с. "Люби меня мертвого".
6:00 Т/с "Благослови этот бардак", 2 сезон, 7 с. "Шесть из шести".
6:25 Т/с "Благослови этот бардак", 2 сезон, 8 с. "Девчонки Гришема".
6:50 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 3 эп.
7:25 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 4 эп.
8:00 Т/с "Касл", 2 сезон, 10 с. "Сокровище".
8:50 Т/с "Кандис Ренуар", 8 сезон, 7 с. "Каждому свое - часть 1".
9:50 Т/с "Резидент", 2 сезон, 13 с. "Действительно невозможно".
10:35 Т/с "Резидент", 2 сезон, 14 с. "Глупости во имя секса".
11:20 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 5 с. "Крайнее средство".
12:10 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 6 с. "Дураки и сумасшедшие".
12:55 Т/с "Касл", 2 сезон, 9 с. "Люби меня мертвого".
13:45 Т/с "Касл", 2 сезон, 10 с. "Сокровище".
14:30 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 12 с. "Моя следующая жизнь".
15:20 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 13 с. "Все взгляды на мне".
16:10 Т/с "Резидент", 2 сезон, 15 с. "Королевы".
Nickеlodeon
5:10 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 217 с. "Цап возвращается / Медосмотр".
5:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 218 с. "Бутылкокрут / В моём супе - губка!".
6:00 М/с "Кафе Баттербин", 1 сезон, 26 с. "Пропавшие овощи! / Крикет-девочка-цветочек!".
6:20 М/с "Вспыш и чудо-машинки", 1 сезон, 20 с. "Чихальная простуда".
6:45 М/с "Щенячий патруль", 2 сезон, 1 с. "Щенки спасают пингвинов / Щенки спасают дельфинёнка".
6:55 М/с "Щенячий патруль", 2 сезон, 2 с. "Щенки спасают пришельца / Щенки спасают летающую лягушку".
7:20 М/с "Щенячий патруль", 1 сезон, 4 с. "Щенки в тумане".
7:30 М/с "Отважные птенцы", 1 сезон, 17 с. "Вечеринка капитана Дилли".
7:40 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 19 с. "Снобина, снобская кошка".
7:55 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 20 с. "Четыре котёнка и верблюд".
8:10 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 3 сезон, 26 с. "Команда мечты / Танец с папой".
8:20 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 4 сезон, 1 с. "Родословная".
8:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 112 с. "Полезные ископаемые / Хор мальчиков".
8:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 113 с. "Хрустомялки / Карточка".
9:10 Т/с "Грозная семейка", 3 сезон, 4 с. "Юные преступники".
9:30 Т/с "Грозная семейка", 3 сезон, 5 с. "Опасные горки".
9:55 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 23 с. "Искушение ведром".
10:20 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 24 с. "Генри и плохая девчонка - часть 1".
10:45 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 7 с. "Гонки".
10:55 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 8 с. "Безумные выходные Элвина".
11:10 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 8 с. "По ком звонит колокол".
11:20 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 9 с. "Ведьма-меняла".
11:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 120 с. "Безшапочный Патрик".
11:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 120 с. "Магазин игрушечных ужасов".
12:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 121 с. "Песочные замки на пляже".
12:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 121 с. "Ракушечная катастрофа".
12:25 М/с "Касагранде", 1 сезон, 2 с. "Кружок для двоих".
12:40 М/с "Касагранде", 1 сезон, 2 с. "Суета на выходных".
12:50 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 11 с. "Мультфильм в опасности".
13:15 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 20 с. "Во все тяжкие с Хэнком".
13:40 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 1 с. "Четыре героя и ребёнок".
14:00 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 3 сезон, 6 с. "Этот поросёночек пошёл к Харперам".
14:25 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 3 сезон, 7 с. "Слонопотам в посудной лавке".
14:50 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 11 с. "Тили-тили-тесто".
15:00 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 12 с. "Саймона в президенты".
15:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 141 с. "Проклятье ведьмы".
15:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 141 с. "Главный слив".
15:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 142 с. "Подводная деревенщина".
15:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 236 с. "Вызовите полицию! / Не лезь в бутылку!".
16:20 Т/с "Просто добавь магии", 2 сезон, 4 с. "И немного 1965-го".
16:45 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 7 с. "Назад в опасное будущее - часть 1".
МАЛЯТКО ТV
6:00 М/с "ТроТро".
6:10 М/с "Веселі звірята".
6:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
6:30 М/с "Кубі-друзі".
6:45 Фестиваль дитячої пісні.
7:00 М/с "Зоосвіт".
7:05 М/с "Біллі і Бадді".
7:15 М/с "Зіп Зіп".
7:30 М/с "Якарі".
7:45 Укрмультфільм.
8:00 М/с "ТроТро".
8:10 М/с "Веселі звірята".
8:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
8:30 М/с "Кубі-друзі".
8:45 Телемагазин.
9:00 М/с "Зоосвіт".
9:05 М/с "Біллі і Бадді".
9:15 М/с "Зіп Зіп".
9:30 М/с "Якарі".
9:45 Телемагазин.
10:00 М/с "Седрік".
10:15 М/с "Рівень Маркуса".
10:30 М/с "Атака вірусів".
10:45 Телемагазин.
11:00 М/с "Хайді".
11:30 М/с "Динофроз".
12:00 М/с "ТроТро".
12:10 М/с "Веселі звірята".
12:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
12:30 М/с "Кубі-друзі".
12:45 Телемагазин.
13:00 М/с "Зоосвіт".
13:05 М/с "Біллі і Бадді".
13:15 М/с "Зіп Зіп".
13:30 М/с "Якарі".
13:45 Укрмультфільм.
14:00 Телемагазин.
15:30 М/с "Хайді".
16:00 М/с "ТроТро".
16:10 М/с "Веселі звірята".
16:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
16:30 М/с "Кубі-друзі".
16:45 Телемагазин.
ATR
7:00 Програма відсутня.
15:00 Програма відсутня.
Star Family
5:15 "Титанік", 2 еп.
6:00 Т/с "Рідні люди", 25-28 с.
9:05 Х/ф "Дивне Різдво".
10:40 Х/ф "Наречена мого друга".
12:25 Х/ф "Від тюрми і від суми...".
14:00 Т/с "Рідні люди", 27-30 с.