Телепрограма на вчора, 4 червня, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Дике кохання".
9:10 Х/ф "Заручники страху".
10:40 Х/ф "Смертельно живий".
12:10 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
13:50 Х/ф "Мамо, я льотчика люблю".
15:25 Х/ф "Золота лихоманка".
17:10 Х/ф "Хто кому хто".
18:50 Х/ф "Небезгрішний".
20:05 Х/ф "День переможених".
21:45 Х/ф "Фарт".
23:10 Х/ф "Політ золотої мушки".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Один день".
14:30 Х/ф "Чаклунка".
16:10 Х/ф "Вишибайло".
17:45 Х/ф "К-9: Собача робота".
19:30 Х/ф "Прибульці 2: Коридори часу".
21:30 Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви".
23:30 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:15 Х/ф "Гостя".
15:25 Х/ф "Атомна блондинка".
17:25 Х/ф "Варкрафт: Початок".
19:35 Х/ф "Код "Червоний".
21:20 Х/ф "Гра Моллі".
23:40 Х/ф "Хтивий дідусь".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Один день".
14:30 Х/ф "Чаклунка".
16:10 Х/ф "Вишибайло".
17:45 Х/ф "К-9: Собача робота".
19:30 Х/ф "Прибульці 2: Коридори часу".
21:30 Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви".
23:30 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Білий птах з чорною ознакою".
8:45 Х/ф "Ярослав Мудрий", 1 с.
10:00 Х/ф "Ярослав Мудрий", 2 с.
11:20 Х/ф "Назар Стодоля".
12:45 Х/ф "Підміна".
15:10 Х/ф "Соломон Кейн".
17:00 Х/ф "Саванна".
18:50 Х/ф "Чорне золото".
21:05 Х/ф "Мері Шеллі та монстр Франкенштейна".
23:10 Х/ф "Ілюзія кохання".
1:15 Нічне промо.
BOLT
6:05 Т/с "Прокурори", 3 с.
6:50 Т/с "Прокурори", 4 с.
7:30 Т/с "Патруль Самооборона", 5 с.
8:15 Т/с "Патруль Самооборона", 6 с.
9:05 Т/с "Нюхач 3", 5 с.
9:55 Т/с "Нюхач 3", 6 с.
10:45 Т/с "Прокурори", 5 с.
11:30 Т/с "Прокурори", 6 с.
12:15 Т/с "Секунда до...", 5 с.
13:05 Т/с "Секунда до...", 6 с.
14:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 5 с.
14:50 Т/с "Смерть шпигунам!", 6 с.
15:40 Т/с "Майор та магія", 21 с.
16:25 Т/с "Майор та магія", 22 с.
17:10 Т/с "Секунда до...", 7 с.
18:05 Т/с "Секунда до...", 8 с.
18:55 Т/с "Патруль Самооборона", 7 с.
19:45 Т/с "Патруль Самооборона", 8 с.
20:30 Т/с "Прокурори", 7 с.
21:15 Т/с "Прокурори", 8 с.
22:00 Т/с "Нюхач 3", 7 с.
22:55 Т/с "Нюхач 3", 8 с.
23:45 Т/с "Майор та магія", 23 с.
0:30 Т/с "Майор та магія", 24 с.
1:15 Т/с "Смерть шпигунам!", 7 с.
2:05 Т/с "Смерть шпигунам!", 8 с.
2:55 Т/с "Право на захист", 7 с.
3:40 Т/с "Право на захист", 8 с.
4:30 Х/ф "Дід".
Star Family
5:05 "Титанік", 2 еп.
6:00 Т/с "Сестри по крові", 67-70 с.
9:20 Х/ф "Професор у законі".
11:25 Х/ф "Моя мама - Снігуронька!".
13:00 Х/ф "Торкнутися неба".
14:40 Т/с "Сестри по крові", 69-72 с.
18:00 Х/ф "Почати спочатку. Марта", 3 і 4 с.
19:35 Х/ф "Вітер в обличчя", 1 і 2 с.
21:15 Х/ф "Зникнення".
23:00 Х/ф "Професор у законі".
1:05 Т/с "Сестри по крові", 71 і 72 с.
2:45 Х/ф "Почати спочатку. Марта", 3 і 4 с.
4:20 Х/ф "Вітер в обличчя", 1 і 2 с.